З настанням Нового року ми підсвідомо чекаємо змін. Будучи в більшості своїй оптимістами, ми, звісно ж, очікуємо позитивних змін, сподіваємось, що доля подарує нам нові знайомства і нові відкриття.

Але так відбувається не завжди! Кожному з нас життя готує свої зміни, одним плідні, а іншим – спустошливі, третім — яскраві і помітні, а четвертим – незначні, потопаючі в рутині повсякденного життя, передає "Вести-ua.net".

6. Телець

Людині, яка боїться і всією душею ненавидить зміни, у наступному році доведеться пережити серйозні потрясіння. Висока ймовірність того, що керованим Венерою особистостям належить покинути зону комфорту і почати шукати собі нову роботу. Можливо, Тельцям належить спробувати себе в іншій професії, причому статися це може в іншій країні.

Особистості даного знака надто дорожать тим, що мають, а тому зміни, особливо такі, що стосуються фінансових питань, стають для Тельців справжнім стресом і просто вибивають з колії. Астрологи рекомендують цим особистостям взяти себе в руки і відганяти подалі страхи. 2019 рік обіцяє бути успішним для професіоналів своєї справи, для всіх тих, хто вірить в успіх і не сумнівається у власних силах. Можливо, до кінця року Тельці усвідомлять, наскільки корисним і продуктивним вийшов цей період.

Популярні новини зараз
Чому українці платять за світло втричі більше: за це питання серйозно візьмуться Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

5. Близнюки

Комунікабельні і життєрадісні Близнюки можуть лише радіти і перебувати в приємному передчутті. Початок 2019 року ознаменується новим знайомством, яке привнесе в життя представників цього знака нові фарби. Не можна з точністю сказати, чи буде це доленосна зустріч, яка посіє в душі Близнюка зерно любові, або несподіване знайомство закінчиться плідною співпрацею. Але можна стверджувати одне – доленосна зустріч залишить в душі Близнюка найприємніші враження і подарує чимало позитивних надій.

При цьому астрологи попереджають, що балакучим Близнюкам не слід хвалитися власним щастям. Навколо представників цього знаку багато заздрісних людей, які тільки і чекають приводу «насолити» Близнюку і скористатися його привілеями. Пам'ятайте, щастя любить тишу!

4. Лев

Для представника знака Лев настає досить важкий рік, в якому йому доведеться приймати важливі і не завжди приємні рішення. Можливо, мова йде про недугу, від якого страждає сам Лев або близька йому людина. Для одужання представника цього знака буде потрібно відмовитися від звичного життя і улюбленого оточення, доведеться змінити умови життя, і терпіти незручності заради благої мети.

Налаштовуйте себе на позитив з перших днів 2019 року. Навряд чи вам сподобається те, що приготувала вам доля, але прийнявши єдино вірне і правильне рішення, яке узгоджується з вашою совістю, ви досягнете в результаті бажаної мети. Можна з упевненістю сказати, що наступаючий період загартує характер Лева і змусить людину переглянути свої життєві цінності. Такі зміни обов'язково підуть йому на користь, і в майбутньому Лев ще не раз подякує долі за цей випадок.

3. Козеріг

Велика ймовірність, що 2019 рік стане переломним періодом у житті представників знаку Козеріг. Ці особи воліють жити закритим життям, дбаючи здебільшого про себе і працюючи собі на благо. Але доля розпорядиться інакше, і вже в середині року в житті представника цього знака можуть відбутися кардинальні зміни. Не можна сказати, який саме випадок змусить підопічного Сатурна зважитися на особистісні зміни і змінити своє ставлення до людей, але те, що це станеться, не викликає сумнівів.

Астрологи звертають увагу, що зміни в житті Козерогів будуть залежати від того, як особистості даного знака поставляться до цих змін. Впустивши в своє життя інших людей і навчившись жити не тільки заради себе, Козероги отримають щастя і самі назвуть 2019 рік доленосним. Але якщо такі особи будуть противитися змінам і боротися з внутрішнім бажанням допомагати оточуючим, цей період принесе їм тільки негативні переживання і нічого більше.

2. Діва

Непередбачуваним обіцяє стати 2019 рік для людей, народжених під знаком Діви. Ці особистості чимало працюють над собою і прагнуть, щоб в їхньому житті був повний порядок, близький до ідеалу. Але новий рік очікується дуже мінливим, щоб сподіватися на спокійне і розмірене життя. Будьте готові до того, що з приходом весни ваше життя може почати руйнуватися як картковий будиночок.

Якщо не проявити холоднокровність і ясність розуму, якщо не переглянути своє життя і не почати усувати раніше скоєні помилки, рік може закінчитися для Дів цим занепадом і втратою життєвих орієнтирів. Але якщо особистості даного знака покажуть характер і зможуть змінитися для того, щоб відродитися, немов птах Фенікс, все для них закінчитися добре. Рік 2019 не можна назвати вдалим для Дів, але він може стати відправною точкою для майбутнього розвитку. І цим обов'язково треба скористатися!

1. Риби

Період стрімких позитивних змін настає в житті представників знаку Риби. 2019 рік обіцяє бути надзвичайно щедрим на шанси, які доляпостійно буде підкидати підопічним Нептуна. Ймовірно, Риб чекають глибокі чуттєві переживання, зустріч з людиною, яка стане для цих людей найближчою і найріднішою. Можливо також, що сімейні Риби переживуть друге народження свого шлюбу і зможуть знову випробувати почуття, які отримували лише в перший рік знайомства зі своєю другою половинкою.

У будь-якому випадку представникам цього знаку слід не упустити свій шанс стати трішки щасливішими. Можливо, Рибам доведеться відкинути свої страхи і вийти із зони комфорту, але перспективні пропозиції будуть того коштувати. Сміливо йдіть вперед і не бійтеся змін в житті. За свою відвагу ви будете щедро винагороджені!

Раніше Знай.иа повідомляв, у кожного знака є свій сприятливий місяць і день тижня. Дізнайтеся, як зірки впливають на вас в різні дні тижня.

Знай.иа писав, що кожна людина по-різному реагує на сварки і конфлікти. Астрологи переконані, що у залежності від знака Зодіаку і підхід до чоловіків може бути різний.