Хтось не може пробачати через власну упертість, а хтось просто не хоче давати кривдникам другий шанс і йде назавжди. Астрологи виділили знаки Зодіаку, чий характер заважає прощати образи, інформує Ukr.Media.

Скорпіон

Ображати Скорпіона - погана ідея. Ображений представник цього знаку - небезпечний ворог. Єдиний спосіб врятуватися від смертельної люті Скорпіона - бігти геть. Ідея прощення і поблажливості цьому знаку не близька, а от помста - це дуже по-скорпіонськи. Вражений Скорпіон не пощадить кривдника - він здатний майстерно пройтися по самих болючих місцях. 

Образи Скорпіон може накопичувати і плекати роками - з агресією. І весь цей час буде тримати свого кривдника на прицілі.

Рак

На відміну від Скорпіона, Рак не любить війну. Вважається, що для того, щоб образити Рака, не треба робити взагалі нічого. Його внутрішній світ чуйний і глибокий. Рак здатний вловлювати найтонші зміни навколо, він часто реагує на чужий настрій, атмосферу місця, в той час як інші нічого не помічають.

Душевні рани заживають у Раків довго, а пам'ять про неприємні події залишається назавжди.

Козеріг

Типовий представник цього знаку - зосереджений і глибокодумний, серед таких рідко зустрінеш веселих оптимістів. Навряд чи він образиться на дурниці, яким дасть значення Рак - це має бути дійсно важкий випадок.

Той, хто сильно образив Козерога, втрачає повагу та довіру в очах представника знака, а без цього відносини з ним неможливі. Ображений Козеріг постарається максимально віддалити від себе людину, яка заважає йому жити.

Телець

Коли справа доходить до прощення, типовому Тельцю дуже складно. З одного боку, він дуже любить спокій і стабільність, а воювати з близькими йому не подобається. З іншого боку, він би і радий пробачити, якби не був таким до біса впертим. Особливо бісить Тільця, коли хтось намагається привласнити собі те, що належить йому - заслуги, гроші або речі.

Телець надовго запам'ятає того, хто нахабно зазіхав на його добро. Він все життя присвячує тому, щоб забезпечити собі життя в комфорті і достатку - це природа знака.

Нагадаємо, ніж у спину: ці знаки Зодіаку можуть зрадити, не моргнувши оком.

Як повідомляв Знай. ua, гороскоп ідеальних відносин: які знаки Зодіаку подарують вам щастя. Овен і Стрілець помітять один одного відразу.

Знай. ua писав, що топ-5 найбільш сильних жінок за знаком Зодіаку. Ці жінки впевнено йдуть до мети і ніколи не зупиняються на досягнутому.