Астролог Влад Росс назвав щасливчиків лютого 2019 року. Головним щасливчиком місяця стане Водолій. У лютому в їхньому житті з'являться нові люди, свіжі ідеї, завдяки чому Водолії будуть здатні круто змінити своє життя.

На другому місці щасливчиків - Лев. Особливо успішним буде місяць у плані партнерства, вони зуміють зустріти й вибудувати стосунки з важливими для себе бізнес-партнерами, а також укласти нові угоди. 

Тільці також потрапили до топ-4 щасливих знаків лютого. Їм можна сміливо йти на фінансові ризики, а також займатися своїм просуванням кар'єрними сходами. Саме в цей час Тільці можуть обійняти високі посади або просто змінити роботу. Прихильність зірок отримають також Скорпіони.

Це гарний час для того, щоб змінити місце проживання, придбати нерухомість або емігрувати кудись. Також Скорпіонам у лютому дуже багато будуть допомагати родичі, вони сміливо можуть покладатися на допомогу близьких. Більш того, вони можуть сподіватися на захист предків, які вже пішли з життя.

Нагадаємо, плекають свої образи, як дітей: топ-5 злопам'ятних знаків Зодіаку.

Астрологи запевняють, що багато рис характеру людини можуть залежати від знака Зодиака. У тому числі образливість і злопам'ятство. Однак у них є шанс змінитися, якщо вони згадають про те, що життя занадто коротке, щоб витрачати її на ворожнечу і запам'ятовувати образи.

Як повідомляв "Знай.uа" янгол-охоронець за знаком Зодіаку: оберігає та допомагає розкрити таланти.

Ангели є посланцями небес. Вони захищають людей від темряви і зла. Кожен знак Зодиака охороняє свій Ангел, який допомагає йому розкрити всі таланти і достоїнства. Дізнайтеся, який Ангел оберігає саме вас, в залежності від знаку Зодіаку.

Також "Знай.uа" писав, що знаки Зодіаку, які не брешуть: як дата народження впливає на схильність до неправди.

Такі знаки Зодіаку не бояться виглядати дурними, навіть потрапляючи в неприємності. Так що, якщо ви хочете оточити себе людьми, яким можна беззастережно довіряти, зверніть увагу на ці шість знаків:

Овен. Завжди виявляє відкритість, зберігаючи чисте серце. Овни ніколи не будуть рубати з плеча і говорити необдумані речі.