Астрологи переконані, що є всього три знаки Зодіаку, які люблять поживитися чужою енергетикою, тому їх можна вважати "енергетичними вампіарами".

У топ-3 увійшли ті, хто найчастіше провокує людей довкола на конфлікти чи намагається всіляко "висмоктати життя" із оточуючих. В хід можуть іти банальні маніпуляції чи більш складні ігри.

Також астрологи рекомендують уважніше ставитися до представників цих знаків Зодіаку у конфліктних ситуаціях.

Скорпіон

Популярні новини зараз

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

55-річну жінку невідомий зіштовхнув з перону під потяг метро і втік: запам'ятайте це обличчя

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

Представників цього знаку астрологи називають найнебезпечнішим. Тому, що Скорпіони часто-густо полюбляють маніпулювати за спиною інших. Якщо ви образили представника цього зодіакального кола, начувайтеся, він зробить ваше життя нестерпним.

Овен

Представники цього знаку не будуть довго церемонитися, якщо ви їм не сподобаєтеся. Ці люди звикли показувати всі свої емоції публічно, не дивуйтеся, якщо у ваш бік полетить хвиля злості та негативу. Таким чином Овен заспокоїть свою імпульсивну натуру, а ви залишитеся пригніченими та спустошеними.

Діва

Представники цього знаку Зодіаку люблять усе ідеалізувати. Якщо щось іде шкереберть, готуйтеся до того, що всі навколо постраждають. Дівам байдуже, що знаходиться навколо: вазон із квітами чи ви. Начувайтеся, отримають усі. Якщо ви забажаєте виразити своє невдоволення, скоріше за все, отримаєте вдвічі більше.

Нагадаємо, прихід весни - це час оновлення енергетики. Поради астрологів для різних Знаків Зодіаку допоможуть правильно завершити зиму і підготуватися до весни. Лютий - найкращий час підготуватись до весни.

Крім того, доленосні рішення і зустрічі: цим знакам Зодіаку пощастить у лютому. Для деяких знаків Зодіаку настає період змін.

Як повідомляв Знай. ua, перед смертю відомий маг побачила долю всіх знаків Зодіаку в 2019.

Знай. ua писав, що астрологи назвали найбільш влюбливі знаки Зодіаку: з ними не побудуєш міцну сім'ю. Ці знаки Зодіаку змінюють коханих, як рукавички.