Астрологи переконані, що є всього три знаки Зодіаку, які люблять поживитися чужою енергетикою, тому їх можна вважати "енергетичними вампіарами".

У топ-3 увійшли ті, хто найчастіше провокує людей довкола на конфлікти чи намагається всіляко "висмоктати життя" із оточуючих. В хід можуть іти банальні маніпуляції чи більш складні ігри.

Також астрологи рекомендують уважніше ставитися до представників цих знаків Зодіаку у конфліктних ситуаціях.

Популярні новини зараз

Гарячі кадри з Тіною Кароль біля басейну облетіли мережу, мокра і спокуслива

400 тисяч українців з вірусом, скарб зі Стародавнього Риму під Житомиром і "блазень" Зеленський в очах Фаріон - головне за неділю, 2 серпня

Проїхав "зайцем" і "заплівся" з провідниками: з'явилися нові подробиці про побиття пасажирки в купе поїзда

Банки розпочали блокувати перекази українців та забирати гроші: шо варто знати кожному

Показати ще

Скорпіон

Представників цього знаку астрологи називають найнебезпечнішим. Тому, що Скорпіони часто-густо полюбляють маніпулювати за спиною інших. Якщо ви образили представника цього зодіакального кола, начувайтеся, він зробить ваше життя нестерпним.

Овен

Представники цього знаку не будуть довго церемонитися, якщо ви їм не сподобаєтеся. Ці люди звикли показувати всі свої емоції публічно, не дивуйтеся, якщо у ваш бік полетить хвиля злості та негативу. Таким чином Овен заспокоїть свою імпульсивну натуру, а ви залишитеся пригніченими та спустошеними.

Діва

Представники цього знаку Зодіаку люблять усе ідеалізувати. Якщо щось іде шкереберть, готуйтеся до того, що всі навколо постраждають. Дівам байдуже, що знаходиться навколо: вазон із квітами чи ви. Начувайтеся, отримають усі. Якщо ви забажаєте виразити своє невдоволення, скоріше за все, отримаєте вдвічі більше.

Нагадаємо, прихід весни - це час оновлення енергетики. Поради астрологів для різних Знаків Зодіаку допоможуть правильно завершити зиму і підготуватися до весни. Лютий - найкращий час підготуватись до весни.

Крім того, доленосні рішення і зустрічі: цим знакам Зодіаку пощастить у лютому. Для деяких знаків Зодіаку настає період змін.

Як повідомляв Знай. ua, перед смертю відомий маг побачила долю всіх знаків Зодіаку в 2019.

Знай. ua писав, що астрологи назвали найбільш влюбливі знаки Зодіаку: з ними не побудуєш міцну сім'ю. Ці знаки Зодіаку змінюють коханих, як рукавички.