В Голландії вчені вирішили провести цікавий експеримент. Їх мета - виявити зв'язок між тривалістю життя і вагою чоловіків і жінок. Результати дослідження показали, що на довголіття представників обох статей впливають різні фактори.

Учасниками експерименту стали 8000 добровольців старше 60 років. Перший етап дослідження проходив у 1986 році. На другому етапі дослідники опитали 5479 з них – людей, які дожили до 90 років. Експерти ретельно вивчили опитувальники 2006 і 2007 року. В результаті вони з'ясували вельми цікаві факти. Виявилося, що на тривалість життя чоловіків впливає фізична активність. Чим більш активний спосіб життя вони ведуть і чим більше вони займаються спортом, тим довше вони живуть.

З жінками все трохи інакше. Тут головну роль грає ІМТ – індекс маси тіла. Дослідники встановили, що представниці прекрасної статі, у яких не було стрибків у вазі після 20 років, швидше за все проживуть довше. Жінки, які суттєво не одужували, мають всі шанси дожити до глибокої старості.

Голландські вчені повідомили, що індекс маси тіла протягом довгих років знаходився в нормі завдяки правильного харчування, здорового способу життя, заняття спортом і відсутності гормональних проблем.

Це говорить про те, що для досягнення довголіття жінкам необхідно змолоду стежити за вагою, а чоловікам – займатися фізичною активністю.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав: 109-річна шотландка розкрила нестандартний секрет довголіття. Вони не варті тих неприємностей, що заподіюють. Жінка була доброзичливою і милою, вона завжди уникала конфліктів

Читайте також: 95-річна жінка сідає на шпагат. Вона поділилася секретами довголіття і відмінної фізичної форми.  Філліс вважає, що сидячий спосіб життя - це жахливо

Як повідомлялося, 90-річна бабуся пішла вчитися, вона сидить за партою разом з онуками. Жінка своїм прикладом довела, що йти за своєю мрією ніколи не пізно