Напередодні найбільш романтичного дня в році - Дня святого Валентина інтернет-ресурси вирують мільйонами статей та порад. Тягнуться нескінченні вервечки стрічок з порадами " Куди краще піти...", "Що подарувати..." , " Як здивувати свою дівчину в День...", "Як створити валентинку власними руками" та інші. Необходится і без любовних гороскопів і секс-типів зваблення партнера і іншого, і іншого.

 Хоч раз в житті,  у вас точно  був такий діалог :

- Що тобі подарувати?

- Звичайно-ж себе! 

Насправді, це досить-таки дуже хороший подарунок який вартує сил і вкладень перед святковим днем. Адже варто попотіти не тиждень і не два над своїми формами та іншим антуражем для створення такого роду  подарунка. Звичайно, можна сісти і накатати від всього серця і душі валентинку, присипати глітером і написати  найсолодкші слова любові. А якщо серйозно задуматися над словами вашого партнера. Можливо це саме те що він хоче отримати?

Зірки не дрімають і надихають ідеями про те, як же можна порадувати другу половинку. 

У свою чергу українська гаряча поп-співачка Анна Сєдокова, поділилася своїм відео в Instagram де вона старанно прокачує свої сідниці.

View this post on Instagram

Я же вам пообещала ) До дня Святого Валентина осталось совсем ничего, но если причина «не в тебе, а во мне» нужно смело отправляться в зал качать попу. И полезно , и парни оценят . Кто за поднимите руку ✋🏼😂 Я не умею с железом . Зато мой собственный вес ( которого не мало ) позволяет мне работать с ним. Ещё я всегда в утяжелителях на ногах. Это мое обязательное утреннее упражнение. Плюс пресс . Ну и растяжка 👅 Вот ещё мои любимые : 🍑 Ягодичный мостик: лягте на спину, ноги согните в коленях. Ступни стоят на полу, руки вдоль тела. Упираетесь пятками в пол и поднимаете бёдра наверх, напрягая ягодицы и не отрывая плечи от пола. Задержитесь на две секунды и вернитесь в исходное положение. Я снимаю утяжелители и кладу их на бёдра. 🍑 Приседания с отводом ноги в сторону: ноги на ширине плеч, руки согнуты в локтях. Присядьте, затем встаньте и отведите ногу в сторону на столько высоко, на сколько это возможно. Вернитесь в исходное положение и проделайте то же упражнение на другую ногу.Можно использовать фитнес-резинки. 🍑 Велосипед: лягте на спину, руки за головой. Сгибайте поочерёдно ноги в коленях, стараясь коснуться локтя противоположной согнутой руки. Правый локоть – левое колено, и наоборот. Ноги все время находятся навесу. 🍑 Перекрестные выпады: встаньте прямо, ноги на ширине плеч, руки согнуты в локтях. Сделайте шаг назад, чтобы правая нога оказалась за левой. Согните ногу в колене. Правое колено должно быть расположено позади вашего левого колена. Ягодицы все время напряжены. Затем сделайте упор на левую пятку, вернитесь в исходное положение и повторите упражнение на другую ногу. 🍑 Стульчик: встаньте спиной к стене, руки вдоль тела. Постепенно присаживайтесь так, будто внизу стоит невидимый стул, но опираясь спиной на стену, образуя угол в девяносто градусов. Через минуту возвращайтесь в исходное положение и повторите упражнение на другую ногу. Три-четыре подхода будет достаточно, для начала. Ещё фитнес показать ? Интересна тема ? 🤔

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Тільки не варто скидати це відео вашій другій половинці,  якщо ви звичайно не хочете виплеснути йому келих вина на побаченні з фразою  " Я товста?! ". Тому краще беріть приклад з Анни і качайте свою попу, щоб у вашого обранця нічого не було в думках крім як : "Яка ж ти у мене красива!".

Нагадаємо, раніше "Знай.ua"  писав про те як українська поп-співачка і секс-символ країни і найбільш гарячого журналу  країни MAXIM оголилася в своєму Instagram.Дівчина нічого не приховує, все - на показ.

Також "Знай.ua" " сповіщав про надлиши Анни Сєдокової. Невже співачка втратила свої ідеальний форми. Це все " вкусняшки ".

Раніше "Знай.ua"  повідомляв про те, що Седокова стала філософом з голими грудьми. Як вести свій Instagram "правильно".