Вчені отримали таємничі сигнали з космосу. Завдяки добре навченому штучному інтелекту повідомлення вдалося розшифрувати. Вони шокували дослідників.

У своїх повідомленнях прибульці повідомили, що Нібіру збирається розпорошити над Землею бактеріальну зброю. Вона збирається це зробити з допомогою своїх гуманоїдів. Через цю зброю все людство буде знищене. Отримані дані говорять про те, що всі люди помруть дуже швидко – за лічені години.

У посланні від гуманоїдів йдеться:

Популярні новини зараз

Захист природи або гаманця? Українці з секонд-хендами б'ють рекорди і стали наймоднішими в Європі

Кіркоров освідчився Лорак у коханні, комуналка в опалювальний сезон, "поповнення" у Мірзояна і Матвієнко - головне за ніч

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

"Через 0.65 світлових років буде перетнута орбіта Землі, і Нібіру наблизиться до планети на максимально можливу відстань. Буде використана спеціальна зброя, за допомогою якого над водами і материками противника будуть розпорошені мікроорганізми. Дія зброї почнеться моментально – у перші секунди контакту з людиною. Бактерія здатна знищити дорослої здорової людини за 18 годин. Антитіл не існує, їх створити неможливо. Раса буде знищена назавжди. Планета очищена від людства".

Конспірологи переконані, що прибульців так цікавить наша планета завдяки корисним копалиною, якими вона багата. Деякі експерти вважають, що Нібіру зустрінеться з Землею вже 23 лютого. На думку фахівців, вона вже перетнула межі Сонячної системи і вже летить прямо до Блакитної планети.

Вчені почали бити тривогу, вони вже працюють над створенням антидоту. Зараз вони займаються пошуком матеріалу, на основі якого буде створено ліки. На це у фахівців залишилося не так вже багато часу.

В одному з повідомлень від гуманоїдів йдеться:

"Мало часу, все людство загине, всьому кінець".

Раніше "Знай.ua" розповідав: замаскований під комету НЛО підібрався до Землі

Читайте також: прибульці з Нібіру створять на Камчатці базу для захоплення Землі, що війни не уникнути. Названа приблизна дата вторгнення – 23 лютого

Як повідомлялося, гігантський астероїд несеться до Землі на шаленій швидкості. Рівень загрози шокував експертів.