24 лютого в школі чарівництва почалися заняття, котрі організатори назвали "Family fun. Harry Potter". І це зовсім не випадково, адже Музей Цікавої Науки можна назвати школою чаклунства, тому що наука-це сучасна магія. Про це повідомляє "Одеський оглядач".

Це єдиний музей в Одесі, де дітям не забороняють бігати, стрибати, кричати і танцювати. Малюки тут відчувають себе дорослим, тому що можуть долучитися до фізичних випробувань і хімічних дослідів, а кожен дорослий тут може відчути себе дитиною.

На перше заняття в цю незвичайну школу прийшло близько сотні учнів, разом зі своїми батьками. В прикрашеному холі з прапорами факультетів: Гриффиндорф, Слізерін, Пуффендуй і Когтевран, потрібно було залишити одяг і привести себе в належний вигляд. Некторый відразу переодяглися в мантії.Пройду повз пратформы 9 і ¾, учні з батьками відразу ж потрапляли в школу магії. Там їх зустрічали майбутні викладачі. Уроки вели Гаррі Поттер, професор Снейк, Хагрід та інші.

Після всіх занять у Хогварсі, задоволені діти та їхні батьки стали разходитися, щиро вірячи в те, що дива існують.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль відповіла на звинувачення режисера в плагіаті на Atlas Weekend: "Урод"

Ірина Білик після розлучення з Асланом Ахмадовим заявила про насильство: "Я страждала"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Наталя Могилевська ошелешила формами в купальнику з глибоким декольте: "Неземна"

Показати ще

Нагадаємо, що українську школу перетворили в унікальний арт-об'єкт.Звичайну школу в Чернігові перетворили в казкове місто. Стіну навчального закладу французький художник Popay прикрасив незвичайним муралом. Школу № 20 перетворили на справжній арт-об'єкт у рамках проекту Mural Social Club: Back to school!

Нещодавно "Знай.uа" писав, що вовкость рук і трохи чарівництва: у Баварії відкрили академію магії.Академія розташована в передмісті німецького Мюнхена в комуні Пуллах. Цей навчальний заклад є унікальним у своєму роді. Захоплені студенти збираються в невеликих атмосферних кімнатках. Головний маг показує їм майстер-клас – справжні купюри по 50 євро запалали в його гаманці.

"Знай.uа" повідомляв, що чари науки: кохана людина може "прогнати" біль.Практично завжди демонстрація теплих почуттів приносить море задоволення. Тим не менше вчені провели нове дослідження, стало відомо.