Дуже часто відносини між свекрухою та невісткою складаються натягнуто. Першій, як правило, складно "віддати" свого нащадка, а друга хоче бути в житті чоловіка єдиною. Відомо, що "свекрухи" нерідко володіють далеко не ідеальним характером, але часто не відстають і благовірні їхніх синочків. Пропонуємо вам топ найнестерпніших невісток серед представниць зодіакального світу.

Близнюки

Енергійна допитлива невістка-Близнюки цілком може стати подругою свекрухи і підтримувати з нею дружні стосунки. Нерідко спочатку їхнє спілкування так і відбувається. Але астрологи не радять свекрусі розслаблятися і тим більше – ділитися з представницею цього знаку Повітря таємною інформацією. Часто така невістка, сама того не бажаючи, розбовтує секрети своєї "матусі". Безліч бід невістки-Близнюків – через її невгамовну цікавість і гострий язичок.

Серед Близнюків нерідко зустрічаються невістки, які відносяться до стосунків зі свекрухою прагматично і спілкуються з нею з корисливими цілями або ж, знову-таки, хочуть отримати від неї інформацію, яку можна використовувати собі на благо.

Популярні новини зараз

Красуня Кендал Дженнер в коротенькому халатику зробила несподівану річ: "Королева оральної краси"

Школи восени відкриються не всі: кого під час карантину відправлять на дистанційне

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Олена Філонова розляглася посеред вулиці з букетом і кульками в руках: "Загадуйте бажання"

Показати ще

Жінка, народжена під цим сузір'ям, може запросто образити свекруху необережно сказаним словом або недоречною дією, в якій сама представниця знаку зазвичай не бачить "нічого такого". Наприклад, може ненавмисно перейти на панібратське спілкування зі свекрухою, чим присоромить останню перед оточуючими людьми.

Лев

Левиця по-царськи відноситься до своєї особи, явно не страждаючи заниженою самооцінкою. Це, безсумнівно, позначається і на її соціальній ролі невістки. Вона звикла бути в центрі уваги взагалі і, звичайно, не має наміру "ділитися" коханою людиною, навіть з його власною матір'ю. Суперників у любові жінка-Лев не терпить, впевнено усуваючи їх. Звичайно, до рукоприкладства навряд чи дійде, але вона може кидати на адресу свекрухи колючі фразочки, не соромлячись показувати своє далеко не найкраще ставлення.

"Лев звикла поводитися демонстративно зверхньо і зарозуміло. Вона може дозволити собі недотримання субординації і навіть образу свекрухи, якщо та, на думку вогненної мадам, скаже щось не те. "

Багато жінок, народжених під знаком Лева, люблять, що називається, пускати пил в очі. Щоб сподобатися майбутній свекрусі, леді-Лев може піднести їй дорогий і бажаний подарунок. Однак зірки не радять свекрусі "танути". У більшості випадків Левиця просто хоче постати у вигідному світлі або продемонструвати свою великодушність, а то й просто віддає річ, яка їй вже не потрібна.

Скорпіон

З невісткою, яка народжена під знаком Скорпіона, астрологи рекомендують свекрусі зайвий раз не сперечатися, краще навіть спілкуватися по мінімуму – в цілях власної безпеки. Невістку, що відноситься до даного зодіакальним типу, сміливо можна охарактеризувати як одну з найнебезпечніших.

Скорпіонша – випробування навіть для свекрухи з залізним характером, спільне проживання з дамою цього знака подібно ходіння по муках для останньої. Скорпіона не вдасться побудувати, швидше за все, вона сама, ледве ступивши на поріг оселі батьків чоловіка, змусить усіх танцювати під її дудку. Представниця водної стихії часто буває зарозуміла, емоційна (в пріоритеті почуття зі знаком "мінус"). Крім того, вона мстива. Додаткова підступність Скорпіонші криється в тому, що вона може навіть не показати своє невдоволення, так як впевнена, що помсту потрібно подавати холодною, а вже це вона робить, як правило, чудово.

Нагадаємо, улюбленці фортуни в березні за знаком Зодіаку. Березень стане вдалим для цих знаків Зодіаку.

Як повідомляв Знай. ua, ці знаки Зодіаку перетворять вас на рабів. Іноді вони не можуть зупинитися.

Також Знай. ua писав, з якогось знака Зодіаку вийде найкраща матуся. Вони живуть для того, щоб вам було добре.