Вчені космічного агентства NASA опублікували знімки Сигарної галактики на офіційному акаунті в Instagram. Ця галактика розташована в сузір'ї Великої ведмедиці на відстані від Землі, що дорівнює 12 мільйонів світлових років.

View this post on Instagram

This is the Cigar Galaxy (also called M82), a starburst galaxy about 12 million light-years away in the constellation Ursa Major. Using our SOFIA observatory, researchers found the galactic wind flowing from the Cigar Galaxy weighs quite a lot: it carries the equivalent mass of 50 to 60 million Suns in gas and dust! Aligned along a magnetic field, the wind transports these materials into intergalactic space. The magnetic field is shown as streamlines in this composite image, which combines starlight (gray) and a tracing of hydrogen gas (red) from the Kitt Peak Observatory, with near-infrared and mid-infrared starlight and dust (yellow) from SOFIA and the Spitzer Space Telescope. Image Credit: NASA/SOFIA/E. Lopez-Rodiguez; NASA/Spitzer/J. Moustakas et al. #galaxy #magneticfields #space #outerspace #imageoftheday #picoftheday #astronomy #nasa

A post shared by NASA (@nasa) on

Сигарна галактика отримала саме таку назву завдяки своїй незвичайній формі. Її вага перевищує вагу Сонця приблизно в 50-60 разів. Вона складається зі скупчень пилу і газу. Сама по собі ця галактика не представляє ніякої небезпеки для людства.

Популярні новини зараз

Львівщина прощається з молодим священиком: "Хвороба виявилася сильнішою, Бог не зберіг"

Донька Ніни Матвієнко показала голого Мірзояна у ліжку, українці кепкують: "Не хропе?"

Зеленський попередив українців про неминучу небезпеку: гинутимуть по 40-50 осіб на день

Українці підняли на вуха Зеленського і всю владу через нові гроші: "Не можна відрізнити"

Показати ще

Але вона має особливість, яка здатна привести до справжньої катастрофи. В галактиці вирують неймовірно сильні і потужні вітри. Через це в ній знаходиться величезна кількість невеликих уламків планет, які переміщуються за визначеним шляхом. Проблема полягає в тому, що під зовнішніми впливами траєкторія астероїдів повинна змінитися. Якщо це станеться, астероїди можуть знищити нашу планету.

Експерти почали бити на сполох. Вони вважають, що замість таємничої планети Нібіру, яка стрімко наближається до Землі, з'явилася нова загроза. І вона більш небезпечна.

Дослідники поки не можуть назвати точну дату кінця світу. Незважаючи на це, людство перебуває в небезпеці вже зараз. Якщо люди хочуть вижити в цьому Апокаліпсисі, їм залишається лише одне. Вони повинна колонізувати інші планети. І чим раніше вони це зроблять, тим більше у них буде шансів на виживання.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав: експерти розшифрували біблійне пророцтво про кінець світу, планету поглине полум'я

Як повідомлялося, в тропічних річках Південної Америки виявили унікальних сомів. Їх відразу ж прозвали рибами Апокаліпсису, Нібіру атакує навіть на відстані

Читайте також: Ілон Маск призначив прибульцям з Нібіру зустріч, запуски ракет всього лише прикриття. Він заявляв, що прибульці не тільки ведуть спостереження за нами, але і іноді заважають запускам і випробуванням ракет його компанії