Еротичний гороскоп на 11 березня ОВЕН

11 березня ваш партнер зробить все для того, щоб вам запам'ятався цей день надовго. Спробуйте і ви зробити те ж саме, щоб він із задоволенням згадував секс з вами.

Еротичний гороскоп на 11 березня ТЕЛЕЦЬ

В цей день повільність вашого партнера здатна вас запалити, але далеко не тим вогнем. Якщо ви відчуваєте, що прелюдія занадто затягнута, то скажіть про це другій половинці.

Еротичний гороскоп на 11 березня БЛИЗНЮКИ

11 березня Близнюків буде приваблювати все нестандартне, в тому числі і еротична екзотика. Якщо партнер зможе вразити вашу уяву, ви обов'язково погодитеся це випробувати.

Еротичний гороскоп на 11 березня РАК

В цей день вас будуть переслідувати сексуальні фантазії. Будь-які, навіть повсякденні предмети будуть нагадувати вам про секс. Організм дає вам зрозуміти, що йому потрібен струс.

Еротичний гороскоп на 11 березня ЛЕВ

11 березня партнеру буде складно пристосуватися до вашої поведінки в ліжку. Саме в цей день ваш характер постане перед ним у всій красі – і він буде здивований.

Еротичний гороскоп на 11 березня ДІВА

У цей день не варто приховувати свої почуття по відношенню до партнера. Пам'ятайте, що секс – це найкращий спосіб викиду емоцій. Так ви отримаєте справжнє задоволення від вашого кохання.

Еротичний гороскоп на 11 березня ТЕРЕЗИ

11 березня Терези спробують «відмолити свої гріхи», тому замість інтимних розваг вони будуть думати про вічне. Але думки все одно збиваються з «небесного» на «земне».

Еротичний гороскоп на 11 березня СКОРПІОН

В цей день мова слів не буде повною мірою відображати ваші емоції. Мова жестів впорається з цим завданням набагато краще. Тому не бійтеся швидко перейти від слів до справи.

Еротичний гороскоп на 11 березня СТРІЛЕЦЬ

11 березня вам буде зовсім непросто прийняти вашого партнера таким, який він є. Однак якщо вам це вдасться, ви відчуєте в любовних іграх гармонію, якої так давно не було.

Еротичний гороскоп на 11 березня КОЗЕРІГ

В цей день ваш партнер буде вести себе в ліжку вкрай непередбачувано. Вам доведеться досить довго пристосовуватися до руху під час сексу. Завдання не з легких, але ви впораєтеся.

Еротичний гороскоп на 11 березня ВОДОЛІЙ

11 березня терпіння вашого партнера дійде до межі, тому якщо не хочете розставання, відкладіть всі «дуже важливі» справи на «потім». В іншому випадку ви залишитеся без сексу.

Еротичний гороскоп на 11 березня РИБИ

В цей день ваш партнер буде мати величезне бажання опинитися з вами в ліжку. Тому у вас з'явиться шанс покапризувати. Сміливо говоріть про свої бажання. Їх обов'язково виконають.