Позитивні емоції і сміх важливі для людини. Вони не тільки продовжують життя, але і дарують світло вам і всім навколо вас. Знай.uа підібрав найкращі меми, картинки і жарти, щоб від смутку і печалі не залишилося і сліду.

Абсолютно ніхто

Текстовий мем, який використовують, щоб показати, що відбувається щось, що нікого не цікавить. Таким чином, користувачі висміюють тих, хто любить привертати до себе зайву увагу будь-яким шляхом.

"Абсолютно ніхто:

Дівка без особистості: це вересень, що означає, що це насправді жовтень, так що це Хеллоуїн, сезон привидів, солодощів або гидот. я така химерна і дивна. мій батько мене не любив".

Окрема серія постів присвячена письменниці Джоан Роулінг, яка закінчила серію книг про Гаррі Поттера ще в 2007 році, але продовжує робити різні «сенсаційні» заяви про своїх героїв.

"Абсолютно ніхто:

Дж. К. Роулінг:

В Гогвортсі не завжди були туалети. До того, як у XVIII столітті перейняти сантехнічну систему маґлів, відьми і чарівники просто облегчались там, де стояли, а потім за допомогою чарівництва знищували докази"

"Ніхто:

Дж. К. Роулінг: Северус Снейп насправді був трансом, але це ніколи не згадувалося в книгах, тому що це не стосувалося історії Гаррі. Також Седрік Дігора був бісексуалом, а Чоу Чанг — асексуалкою. Римус Люпин був євреєм…"

"Ніхто:

Качки: здається, пора переходити дорогу".

"Ніхто:

Рамсі Болтон:"

"Ніхто:

Вейпери:"

"Ніхто:

Гітлер: блондини кращі ніж всі інші лузери"

Магічне коло 

Мем з складеним з емоджі магічним колом (емоджіпаста), який використовують для ілюстрації бажаних речей або явищ.

Магічне коло / Дівчина

Магічне коло / Успіх і щастя для всіх моїх друзів

Магічне коло / Кава з льодом

Магічне коло / Чиста шкіра