Вчені виявили у Чумацькому шляху екзопланету, яка поводить себе досить дивно. Дослідники вважають, що в майбутньому вона може знищити на Землі все живе. Ця планета розташована за межами Сонячної системи, але вона стрімко наближається до нас.

Не виключено, що виявлена екзопланета населена біологічними видами, які володіють розумом. Якщо це дійсно так, то людство схильне до небезпеки не тільки з боку цього небесного тіла, але від його потенційно небезпечних жителів.

Статистика свідчить, що в Чумацькому шляху знаходяться більше сотні мільярдів екзопланет. Вчені припускають, що п'ята частина цих планет землеподібної. Це свідчить про те, що там можуть жити біологічні види, які наділені інтелектом.

Популярні новини зараз
Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі Експерт з США назвав, що допоможе Україні безперечно перемогти: "Росія не зможе напасти знову" Оля Полякова зізналася, що з дитинства любила чоловіків старшого віку: "Вадим називав мене своєю молодшенькою" Легенда "Танці з зірками" Влад Яма показав райську ідилію з дружиною і сином на березі океану: "Як не думати про минуле"
Показати ще

Якщо раптом два космічних населених об'єкта зіткнуться, людству доведеться несолодко. Цілком ймовірно, що істоти з інших цивілізацій оголосять війну людям. На хороший кінець сподівається не варто, пощади точно не буде.

Варто відзначити, що зовнішній вигляд мешканців екзопланет, ймовірно, істотно відрізняється від уявлення людей. Жителі інших світів можуть не мати голови, рук, ніг і інших звичних частин тіла в звичному місці. Дослідники повідомили, що зовнішній вигляд інопланетян може сильно відрізнятися від найбільш сміливих припущень фантастів.

"Знай.uа" писав: знайдені нові докази існування Планети Х. Ймовірність того, що ніякої планети немає, дорівнює лише 0.2%

Читайте також: руйнування астероїда виявилося неможливим, гравітація з'єднає уламки. Вчені встановили, якими способами можна позбутися від астероїда

Нагадаємо, таємниця Паллади розкрита: людство підібралося до найзагадковішого астероїда. Діаметр небесної скелі становить 272 кілометри, вона є найбільшою після Вести

Як повідомлялося, Нібіру не існує: уфологи звинуватили NASA в обмані людства. Експерти вважають, що агентство спеціально вигадало таємничу планету, щоб вплинути на людей