NASA опублікувало загадкові фотографії з Марса, які привернули увагу уфологів. На одному зі знімків чітко видно 19-кілометрову голову. Альтернативні вчені використали фотофіксацію, проаналізували зображення і прийшли до висновку, що гігант дуже схожий на людину.

Розміри і положення рота, очей, лоба і навіть вух – все так само, як у людей. Неймовірно, голова знайденого гіганта практично ідентична людській. Вчені намагаються дізнатися, чи населяли Червону планету велетні, які мали таку ж будову тіла, як мешканці Землі.

Довгий ніс, високий лоб підкреслюють схожість велетня з людиною. Ця знахідка може стати підтвердженням того, що Марс був населений реальними істотами. І це не молекули і наночастки, а величезні гіганти. Варто відзначити, що на Червоній планеті вже були знайдені вода і бактерії в кратерах. Ймовірно, тепер варто зайнятися пошуком існування інопланетних жителів. Якщо вони мали такі значні розміри, судячи з усього, і продукти їх діяльності не будли крихітними. Тепер експертам необхідно звернути увагу не на деталі поверхні Марса, а на його глобальні види.

Популярні новини зараз

Яке свято 18 листопада: чого не можна робити в цей день

Ніхто не знав, що робити: в Одесі на берег викинуло "рогате чудовисько", моторошне фото

Головне за ніч: гучний скандал у Зеленського, масові заворушення в столиці і звільнення тисячі чиновників

Не встигли відійти від грибів, як "Укрзалізниця" знову "потішила" пасажирів: "У всіх обман зору"

Показати ще

Експерти вважають, що виникнення велетнів на планеті має логічне пояснення. Під впливом сили тяжіння вона могла і сама виростити таких гігантських мешканців.

Певно, англійський вчений Томпсон мав рацію, коли говорив, що розміри тварин залежать від розмірів планети. Це говорить про те, що у разі подвоєння розмірів небесного тіла (сили тяжіння) більшість наземних форм нагадувало б коротконогих рептилій. А якщо сила тяжіння зменшиться вдвічі, вони стали б тонкими, легкими і активними, і вимагали б менше енергії. А на Червоній планеті гіганти виникли або через аномальні умови, або завдяки втручанню когось або чогось. Це і намагаються зрозуміти уфологи.

Раніше портал "Знай.uа" писав: бомбардування породило життя на Марсі, нове відкриття вразило науковий світ

Читайте також: На Марсі виявили НЛО, прибульці прибули, щоб врятувати Червону планету

Як повідомлялося,"Прогулятися Марсом на Землі": тепер це може зробити кожен