Любите спати з мокрою головою? Зізнайтеся, як часто після напруженого робочого дня, ви, нашвидку прийнявши душ, загортали голову рушником і лягали спати? 

А деякі дівчата засипають, накрутивши мокрі волосся особливим чином, щоб отримати ранок "ліниву" укладку і щоб волосся було пишним. 

Медики розповіли про те, що така практика може бути надзвичайно шкідливою і негативним чином позначитися на вашому здоров'ї. 

Грибок, кліщі, вугри - це лише невелика частина тих проблем, які приносить сон з мокрою головою. 

Популярні новини зараз

Головне за ніч: ультиматум Зеленського олігархам, безстрокове перемир'я на Донбасі та арешт рахунків Порошенка

Окупанти у Криму отруїли десятки дітей: НП змусила росіян благати про допомогу, число жертв зростає

На публіці в однаковому: Маркл приховує під новим іміджем проблеми зі здоров'ям

Порошенко влаштував цирк з "вдячною вчителькою" у порожньому вагоні: "Йо**не шапіто"

Показати ще

На шкірі голови часто можна виявити присутність грибка Malassezia Furfur, його розвиток стимулюється вологим середовищем. Грибок поширюється в тому числі шляхом обробки волосся гарячим повітрям після купання. Перед тим, як лягти спати, необхідно сушити волосся, в іншому випадку можливий ризик появи лупи, заявляють медики. Кліщ Demodex folliculorum обирає для проживання волосяні фолікули і сальні залози. Останні запалюються, далі на шкірі з'являються вугрі. Прищі виникають на лобі, щоках і в місцях дотику мокрих волосся з шкірою. Цим створюється волога і тепла сприятливе середовище для кліщів.

Грибок на голові і болю чекають тих, хто спить з мокрою головою

Головний біль в ході сну з мокрими волоссям виникає з-за нерівномірного прогріву двох сторін голови. Повітря має меншу теплопровідність, ніж вода. Частину голови, що лежить на подушці, нагрівається, інша — охолоджується. Даний процес відбувається за рахунок випаровування вологи. Далі в м'язах шиї виникають спазми, людина прокидається від головного болю і дискомфорту.

Нагадаємо, постійний вплив тютюнового диму у приміщенні збільшує ймовірність розвитку аритмії і передчасної смерті.

Як повідомляв портал "Знай.uа" медики запропонували лікувати нікотинову залежність з допомогою білка, який зміцнює силу волі.

 "Знай.uа" писав, що куріння сигарет може призвести до розвитку когнітивних порушень у дітей та онуків.