Французький 72-річний пенсіонер Жан-Жак Савен зумів перепливти Атлантичний океан за допомогою бочки без двигуна.

Подорож зайняла у нього 122 дні.

Передає France 24.

Він почав свій шлях у грудні 2018 року. Стартував з Канарських островів і за пару місяців зумів дістатися до Карибського басейну.

Популярні новини зараз

Богдан в обіймах наркоторговця: Богуцька розкрила секрет скандального фото

Суд поставив крапку у питанні пенсії за віком: скільки років не зарахують до трудового стажу

На україно-румунському кордоні відкрили вогонь: наслідки фатальні, лікарі роблять все можливе

Європа дала українцям потужного стусана, заробітчани масово покидають нагріті місця

Показати ще

"Після 122 днів і дев'яти годин плавання я перетнув меридіан, який означає, що я перебуваю в акваторії Карибського моря. Подорож завершено!" – каже Жан-Жак

Саморобна бочка продовжує дрейфувати за течією в бік Флориди. Пенсіонер зробив бочку з багатошарової деревини, а сам засіб має вагу в 400 кг. На бочці встановлені енергетичні панелі, приладдя для швартування біля правого борту, а також ілюмінатори з боків і на підлозі, "щоб він міг побачити рибу".

Пенсіонер надихався Аленом Бомбаром. У 1952 році він зумів перетнути Атлантику на гумовому човні. Жан-Жак є колишнім військовим і колись працював рейнджером і пілотом.

Варто нагадати, що   нашому світі, вивчене, здавалося б, вздовж і поперек, до дотепер зустрічаються незрозумілі явища. І, хоча існування паранормального науково не доведено, багато хто все одно вірять. Ймовірно, тому що люди від природи допитливі, а привиди - дивовижний шанс хоча б зазирнути за завісу таємниць буття.

Так у місті Норвіч, в графстві Норфолк, Англія на камеру відеоспостереження у величезному торговому центрі Intu Chapelfield попався таємничий невидимка з червоною повітряною кулькою. Про цей торговий центр і раніше ходили чутки, що тут водяться привиди, але це перший доказ їх існування. 

На відео помітно, як коридорами і ескалатору центру рівного рухається червоний кулька, немов його тримав у руках невидимий чоловік.

Нагадаємо, На відео показали коня-МНСника і стало по-справжньому страшно

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Унікальні медичні випадки, про які навіть лікарям згадувати страшно

Також "Знай.ua" писав про те, що Тест ДНК зруйнував сім'ю і життя чоловіка