Внучка легендарного мольфара Гоя Ольга розповіла про те, що чекає на Україну в найближчому майбутньому і чи повернеться Крим до складу України. Про це вона розповіла в інтерв'ю для ТСН, передає Politeka.

Дідусь відунки Андрій Атаманюк, більше відомий як закарпатський мольфар Гой за свого життя говорив про загибель Москви і падіння її правителя під землю. Він помер 22 роки тому і зміг передати свій дар внучці Ользі.

Спадкоємиця мольфара допомагає людям, діагностує хвороби і деколи приймає до 100 чоловік у день. Відзначається, що майбутнє вона навчилася читати ще в 11 років.

"Я в політику не лізу", - пояснює Ольга.

Популярні новини зараз
В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Молодий бойфренд Ані Лорак Єгор Гліб кинув її через гроші, менеджер Кіркорова злив усе: "Не потрібна йому, як жінка" На Новий рік без "Олів'є": ціни на курячі яйця злетіли до небес, тепер тільки буряки з часником
Показати ще

Провісниця розповіла, що Україна зможе побачити мирне небо тільки через два роки. Тоді знову трапиться кривавий майдан. Крим також повернеться до складу України, проте це станеться нескоро, в майбутньому, тільки через багато років.

"Я можу лише сказати, що війна буде два роки. Ще добрих два роки, але закінчиться все добре у нас в Україні. Через два роки розпочнеться покращення життя", - розповідає вона.

Раніше повідомлялося, що пророцтва відомого українського мольфара Нечая вже почали збуватися. Він передбачив багато подій, які вже почали збуватися.

Останнього унікального карпатського мольфара Михайла Нечая вбили влітку 2011 року. Новина про смерть легендарного мольфара шокувала українців. Досі невідомо, чому це сталося насправді. Цілком очевидно, що звичайний на перший погляд 81-річний дідусь знав дуже багато, і тому його вбивцею міг стати як релігійний фанатик, так і той, хто бажав помсти.

Нагадаємо, знаменита відьма назвала нову дату Апокаліпсису.

Як повідомляв Знай. ua, налякав привид екстрасенса під час відеочату.

Знай. ua писав, що пророк провістив майбутнє Землі.