Астрологи назвали трьох найбільш деспотичних знака Зодіаку. Ці чоловіки-тирани за знаком Зодіаку найгірший кошмар в твоєму житті. Сімейне життя вони перетворять на справжнє катування, навіть на розпеченій сковорідці у пеклі і то приємніше. Передає Clutch.

3 місце — Діва

У рейтингу чоловіків-тиранів по знаку Зодіаку Діва займає почесне третє місце. Комусь здасться, що нічого особливо деспотичного в Діві немає, але це до першого тижня спільного життя.

Діви — закінчені педанти. Їм потрібно, щоб все було на своїх місця, а в будинку ідеальний порядок. Але самі займатися прибиранням вони не дуже люблять, а тому чекають, що дружина буде бігати по хаті з мітелкою для пилу 24/7.

Такий чоловік ретельно контролює всі витрати. Жахливий скнара, який зайвої копійки не витратить на те, щоб купити щось хоч і непотрібне, але приємне. Так, він буде ретельно стежити за сімейним бюджетом, але це стане тортурами для дружини, так як приємностей для себе вона не побачить.

Життя з Дівою — це вічне підпорядкування життєвим планам свого чоловіка. У нього розписаний кожен день і кожен рік вашого спільного життя. Він чітко знає не тільки те, як жити йому, але і як жити тобі. А потім ти повинна будеш неухильно відповідати його планам. А ще він дуже любить критикувати.

Якщо ти готова до такого життя з Дівою, то сивого волосся у тебе, звичайно, стане більше, але і сім'я завжди буде в порядку, ви завжди будете застраховані від фінансових потрясінь.

2 місце — Скорпіон

Скорпіон повністю відповідає поведінці скорпіона у природі — жалить з першого ж контакту. Він — жахливий маніпулятор. Ти навіть і сама не помітиш, як з самодостатньої жінки він перетворить тебе на залякану жертву. Талановито вселяє почуття провини, контролює кожен крок і найжахливішим чином ревнує.

Він настільки ревнивий і настільки власник, що буде ставитися до тебе, як до речі, яка повинна належати тільки йому. Він не потерпить ситуації, коли ти комусь сподобаєшся. Тому красивий і відвертий одяг, що підкреслює достоїнства фігури тобі буде дозволено надягати тільки вдома і тільки персонально для нього.

Цей маніпулятор зробить все, щоб мати цілковиту владу над жінкою. Причому, і у стосунках, і в сексі. Він любить домінувати і підкоряти, він любить робити боляче, і отримує від цього насолоду. Це справжній енергетичний вампір, який випиває жертву до дна. А потім вона стає йому нецікавою.

Позмагатися зі Скорпіоном може хіба що той, хто цінує свободу більше за відносини, і хто ніколи не підкориться владі Скорпіона, хто вміє маніпулювати настільки ж віртуозно, як і цей небезпечний чоловік.

чоловік
чоловік

1 місце — Овен

Перше місце у рейтингу чоловіків-тиранів за знаком Зодіаку по праву займає Овен. Звичайно, він не настільки спритний як Скорпіон, але основна його небезпека у тому, що Овен вкрай нестриманий. Він агресивний по своїй натурі, дуже запальний і навіть схильний до прояву насильства. Підняти руку на жінку — це у природі Овна. І він не бачить у цьому нічого поганого.

Він самовпевнений і вважає, що у цьому світі є тільки його думка. Його потрібно обожнювати, на нього треба молитися, інакше викличеш його праведний гнів. Він сам приймає рішення і не буде рахуватися з твоїм поглядом на речі. Ніхто не має права пропонувати йому свою думку, тому що це він тут цар і бог.

чоловік
чоловік

Це найдеспотичніший знак Зодіаку. Його агресія у найгіршому варіанті виливається в домашнє насильство, коли він піднімає руку на жінку і дітей.

Нагадаємо, посівний календар на травень і червень.

Раніше Знай.uа повідомляв, астролог розповіла, як різні чоловіки поводяться у ліжку.

Також Знай.uа писав, цих знаків Зодіаку варто боятися, як вогню.