Місячний календар попереджає, що 26 червня — це дуже несприятливий день. Астролог розповів, чого чекати у цю добу і кому загрожує найбільша небезпека. Про це передає Clutch.

26 червня буде дуже несприятливий день — так стверджує і місячний календар, і український астролог Владлен Маєвський. Експерт розповів, чого чекати від цієї доби, що обумовлено їх негативний вплив і хто перебуває під найбільшою загрозою.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

26 червня буде щербатий Місяць. Це 23-й місячний день, коли Місяць переходить у знаку Овна. Овен відомий як знак агресії, війни, експресії і нестриманості, — розповідає астролог Владлен Маєвський.

У цей день люди будуть дуже імпульсивними. Це буде породжувати необачність вчинків, що призведе до необдуманих рішень і безлічі помилок. У найбільшій небезпеці перебувають ті, хто працює на роботах підвищеної небезпеки та з великогабаритною технікою. Рухи будуть поривчастими, ніби ви випили поспіль три чашки міцної кави. Може спостерігатися тахікардія і аритмія, прискорене серцебиття.

Люди з неврозами і неврівноваженою психікою відчують погіршення стану, що може призвести до істерії і панічних атак.

Я не рекомендую сьогодні приймати якісь важливі рішення. Якщо це щось вагоме, ділові переговори, підписання контрактів і угод, то краще відкласти на інший день, оскільки наслідки будуть плачевними.

знаки зодіаку
знаки зодіаку

Обережними потрібно бути і на дорогах. Буде підвищений ризик ДТП. На будівництвах збільшиться частота нещасних випадків. Тому обережність повинні проявити всі, у кого робота хоч мало-мальськи пов'язана навіть з мінімальним ризиком.

Те ж стосується і лікарів, особливо хірургів, травматологів, реаніматологів, акушерів-гінекологів та інших, які проводять серйозні операції.

У соціальних стосунках добра теж чекати не доводиться. У спілкуванні люди будуть дуже дратівливі й агресивні, буде багато конфліктів, образ, скарг. Схильні до агресії люди не зможуть себе контролювати, тому може збільшитися кількість злочинів та домашнього насильства.

У колективі виникне цькування, переслідування і приниження співробітників. Особливо, будуть страждати діти у школах, так як там це і у звичайні дні досить розвинене, а діти ще не здатні себе контролювати.

Тому, на мою думку, 26 червня краще перечекати вдома, далеко від суспільства і небезпечної діяльності. Якщо є можливість, візьміть відгул, так як вплив Місяця сьогодні дуже несприятливий. Місячний календар зазвичай не помиляється.

Нагадаємо, гороскоп щасливчиків на літо 2019.

Раніше Знай.ua повідомляв, якими сильними сторонами наділили зірки знаків Зодіаку.

Також Знай.ua писав, астролог попередив українців про небезпеку, шлюби під загрозою.