У NASA показали фото туманності NGC 3576, яка за своїми контурами дуже схожою на Статую Свободи. Про це повідомляє прес-служба американського агентства з вивчення космосу.

Як передають НАСА на цьому зображенні цифровим способом повністю були видалені зірки і на фотографії залишилися лише щільні вузли темної міжзоряного пилу, поля світіння водню, іонізованого цими зірками, і великі петлі газу, які були выброшенны вмираючими зірками.

Туманність у вигляді статуї Свободи

"Детальне дослідження NGC 3576 - це  емісійна туманність в сузір'ї Кіль, виявило щонайменше 33 масивні-великі зірки на кінцевих стадіях освіти і чітке наявність складних молекул вуглецю, відомих як поліциклічні ароматичні вуглеводні (ПАУ). В природі ПАУ утворюються в процесі піролізу целюлози і зустрічаються в пластах кам'яного, бурого вугілля і антрациту, а також як продукт неповного згоряння при лісових пожежах. Основними джерелами емісії техногенних ПАУ у навколишнє природне середовище є підприємства енергетичного комплексу, автомобільний транспорт, хімічна і нафтопереробна промисловість. В основі практично всіх техногенних джерел ПАУ лежать термічні процеси, пов'язані зі спалюванням і переробкою органічної сировини: нафтопродуктів, вугілля, деревини, сміття, їжі", - повідомили вчені в прес-службі NASA. 

Популярні новини зараз

Українка поскаржилася на ПриватБанк: множать на 6 без попередження

Юлія Тимошенко приходила до Андрія Богдана з непристойною пропозицією, — у ЗМІ злили інформацію

Розкішні груди Лорак ледь не випали з міні-сукні: пристрасні танці на сцені

Мольфар залишив моторошне пророцтво для України: "Велика біда прийде"

Показати ще

Нагадаємо,  нові штрафи за евробляхам можуть просто звести з розуму.


Як повідомляв раніше Знай.uа,  на Львівщині 13-річну дівчинку вкусила змія.


Також Знай.uа писав про те, що  на сцену зірка вийшла в дуже відвертому образі.