Еротичний гороскоп ОВЕН

В цей день ви будете відчувати настрої і душевні переживання людей. Це допоможе вам зблизитися з коханою людиною і домогтися бажаного.

Еротичний гороскоп ТЕЛЕЦЬ

9 вересня Тельцям не можна тиснути на своїх партнерів, інакше замість пристрасті ви отримаєте неприємний конфлікт. Також не варто займати позицію «зверху» під час сексу.

Еротичний гороскоп БЛИЗНЮКИ

В цей день рекомендується вдивитися в сексуальну поведінку партнера. У його жестах і поглядах ви можете помітити щось більше, ніж примху доставити собі задоволення.

Еротичний гороскоп РАК

В цей день ви захочете побути на самоті, але у відповідь ви отримаєте повну байдужість вашого партнера. Незабаром він може піти з вашого життя, якщо ви нічого не зробите.

Популярні новини зараз

Пророчі слова Заворотнюк про Україну спливли у мережі: "Коли маєш справу з красивою та дотепною..."

Путін висунув Меркель жорсткий ультиматум по Україні, вона не стрималася: повна безвихідь

Останні слова Заворотнюк потрапили в мережу, фанати розчулені: "Щиро вдячна"

Синоптики приголомшили українців різкою зміною погоди: діставайте шуби, випаде сніг

Показати ще

Еротичний гороскоп ЛЕВ

9 вересня ви вирішите, що подвиги і сексуальні успіхи вже позаду і вам потрібно піти на «пенсію». Але не варто поспішати заявляти це оточуючим, особливо партнеру.

Еротичний гороскоп ДІВА

В цей день ви задовольните свої фізичні потреби. Але про другу половинку теж забувати не варто, все може обернутися сексуальним утриманням.

Еротичний гороскоп ТЕРЕЗИ

9 вересня Терезам варто триматися подалі від представників своєї статі, так як спілкування з ними можуть вийти вам боком. Багато хто вважатиме вас своїм конкурентом.

Еротичний гороскоп СКОРПІОН

В цей день ваш партнер буде дратівливим і це навряд чи сприятиме його вмінню і вашому сексуальному задоволенню. Вам буде дуже незатишно в його обіймах.

Еротичний гороскоп СТРІЛЕЦЬ

9 вересня збудуться ваші давні еротичні мрії. Станеться те, що буде дуже радісно, пікантно і пристрасно. Вам однозначно сподобається все, що відбувається.

Еротичний гороскоп КОЗЕРІГ

У цей день не варто чекати від вашого коханого активних дій. Знадобиться призвести партнера в почуття, а лише потім вимагати від нього бурхливої пристрасті у ліжку.

Еротичний гороскоп ВОДОЛІЙ

В цей день у вас не буде бажання займатися коханням з партнером. Не варто себе вмовляти, тим більше терпіти. Просто поясніть другій половинці, у чому справа.

Еротичний гороскоп РИБИ

9 вересня вам доведеться дати багато цінних порад на інтимну тему друзям, рідним і колегам. Вас будуть вважати найбільшим експертом у цьому питанні.