Ізраїльський художник з Нью-Йорка Ігаля Озері створює портрети жінок з дивним секретом.

На перший погляд неможливо помітити на цих картинах щось неймовірне. Оточені природою, ці жінки вражають задумливими позами. Деякі з них дивляться просто вам і вічі, погляд інших спрямований вдалину. Жінок зображено серед лісу, в снігах чи біля мальовничих озер та пагорбів.

Популярні новини зараз

Ветеранів АТО можуть судити за війну на Донбасі

Погода на 17 жовтня: осінь розпестить українців

Яке свято 17 жовтня: чого не можна робити в цей день

Таємничу незнайомку, яка зірвала марафон Зеленського шукають всією країною: "Розкопати і висвітлити"

Показати ще

Але всі фотографії носять інтригуючий секрет. Розгадка в тому, що всі ці жінки взагалі не справжні - їх створює художник.  Ігаля Озері спеціалізується на фотореалістичних портретах, на яких майже непомітні окремі мазки.

Створення кожної картини починається з того, що Озері фотографує жінку, а потім розбирає ці зображення в фоторедакторі і використовує їх як орієнтир при малюванні. Всі портрети зроблені маслом на полотні.

 "На моїх картинах фон абстрактний, в ньому багато руху і динаміки, і він різко контрастує з фігурою на передньому плані, яка виглядає точно як справжня. Мої роботи оспівують природу і образи молодих жінок в пошуку свого шляху, вони повертають нас до свободи і природності - як в буквальному, так і в переносному сенсі", - заявив фотограф.

Нагадаємо, 19-річний художник створює суперреалістичні картини

Як повідомляв портал Знай.ua, художник з Бразилії створює зворушливі картини з красунями plus size

Також Знай.ua писав, ким була жінка, через яку розорився грузинський художник Ніко Піросмані