Позитивні емоції подовжують життя. До того ж заряд гарного настрою скрасить навіть виснажливий день. Знай.uа підібрав найкращі меми, картинки і жарти, щоб від смутку і печалі не залишилося і сліду.

У мережі з'явився новий мем - Shaking Mannequin Head

Зараз у Twitter стає популярним мем Shaking Mannequin Head. В безглуздій вібруючій фігурі у червоній перуці настільки легко впізнати себе у нападі нестримного гніву, що стає і смішно, і страшно.

Популярні новини зараз
Командир полку "Азов" Денис Прокопенко поговорив з дружиною по телефону: вірять, що незабаром возз'єднаються Український боєць на тлі трофейної техніки записав звернення до "дон-дона" Кадирова: "Поїдеш у мішку" Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

Tekashi69 дав нові свідчення і став посміховиськом у мережі

Репер Tekashi69 (6ix9ine), якого зараз судять за рекет і незаконне зберігання зброї, дав нові свідчення, і вони не сподобаються Карді Бі і Джиму Джонсу. Так, Даніель Ернандес розповів про зв'язки знаменитостей з бандою. Користувачі Twitter не могли пропустити такий привід для жартів.