Дослідження вчених виявило, що собаки можуть визначати надійна людина чи ні, а також попередити з ким краще бути обережним.

Так, це дослідження проводив Акіко Такаока з Кіотського університету (Японія). Вчений проводився його в 3 етапи.

Група експертів заявляє, що дане дослідження впливає на подальше вивчення поведінки хвостатих друзів. Джо Брэжшоу з Британського університету повідомив, що собаки дуже охоче контактують з чесними людьми.

Таким чином, в ході цього дослідження домашньому улюбленцю власник вказував спочатку на контейнер з їжею, а потім на порожній контейнер. У двох випадках тварина виконувало вказівки.

Популярні новини зараз
Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі Сепаратист Царьов назвав обстріл мирних будинків Києва "демонстрацією сили рф" – спочатку ще й обстрілів "не було" Легенда "Танці з зірками" Влад Яма показав райську ідилію з дружиною і сином на березі океану: "Як не думати про минуле" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути"
Показати ще

Раніше вже було доведено, що собаки вірно тлумачать людські жести. Однак стало відомо, що, якщо жести господаря непослідовні, то улюбленець стає напруженим.

До найдальшого порожнього контейнера не підійшла жодна собака.

Слід зазначити, що в даному дослідженні взяли участь 34 собаки. Тварини продемонстрували однакові результати. Вони застосовують свій попередній досвід для того, щоб визначити, чи варто довіряти людині.

Також Такаока збирається провести такий же експеримент, однак замість собак задіяти волков. На даний момент дослідження показало, що домашні улюбленці активно цікавляться новими речами, проте швидко вирішують, чи слід продовжувати довіряти людині.

До того ж, цей експеримент показав, що собаки можуть розуміти, яке відношення у господаря з іншими людьми. Для цього покликали деяких людей взяти участь у дослідженні і спробувати нагодувати тварин.

Однак, улюбленці відмовилися від такого спокусливого частування з рук тих, хто нагрубив господарям.

Наступний експеримент показав, що тварини відмінно зчитують соціальні норми і уникали людей, які нагрубили власникам.

Також було доведено, що улюбленці вміють читати жести і міміку людини.

Нагадаємо, що одеситів запрошують на фестиваль безпритульних тварин.

Як повідомляв портал Знай.ua, вчені змогли дізнатися, любить вас ваша кішка.

Також портал Знай.ua писав, що викинутий на вулицю пес знайшов роботу в Нацгвардії.