Позитивні емоції подовжують життя. До того ж заряд гарного настрою скрасить навіть дуже виснажливий день. Знай.uа підібрав найкращі меми, картинки і жарти, щоб від смутку і печалі не залишилося і сліду.

Post Malone побачив груди фанатки. Вираз його обличчя гідний мема

Прихильниця репера Post Malone підняла майку на концерті і привернула увагу кумира. Але хлопець був настільки не готовий до цього, що видав дуже мемний вираз обличчя. На ньому відразу позначилися і шок, і щастя. Фото було занадто яскравим для того щоб не стати шаблоном для різноманітних жартів.

Популярні новини зараз
Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?" Український боєць на тлі трофейної техніки записав звернення до "дон-дона" Кадирова: "Поїдеш у мішку" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

Користувачі помітили лякаючу деталь в епізоді "Губка Боб Квадратні Штани"

В новому епізоді мультсеріалу "Губка Боб Квадратні Штани" з'явилося відсилання до вірусної і жахливої розповіді під назвою "Самогубство Сквідварда". Історія — старий інтернет-мем, але дорослим, хто прочитав її, досі сняться кошмари.