Сучасний ритм життя відзначається тим, що люди все більше часу проводять за гаджетами. Так, за час роботи за комп'ютером у людей деформується спина та починаються проблеми зі здоров'ям. Британські вчені показали, як буде виглядати типовий офісний працівник в майбутньому.

Результати відповідного дослідження були опубліковані у доповіді The Work Colleague of the Future.

Для того, щоб наочно показати результати роботи за комп'ютером, вчені провели дослідження, участь у якому взяли понад 3000 осіб з Франції, Німеччини та Великобританії. Половина волонтерів скаржилася на проблеми з зором, болі у спині та головні болі.

За результатами дослідження вчені створили воскову фігуру людини, яка показує наслідки 8-ми годинного робочого дня в офісі. Так, воскова модель, яку назвали Еммою, має сильний варикоз, і неї викривлений хребет та червоні очі. Крім того, Емма страждає від зайвої ваги та малорухливого способу життя.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва в купальнику показала стрункі ніжки на березі моря: "Стала обличчям…"

День матері 2021 в Україні: коли свято, історія та традиції

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Тіна Кароль мало не полетіла зі сцени під час концерту, всьому виною довга сукня

Показати ще

Як стверджують вчені, 90% офісних працівників будуть страждати від цих проблем, якщо не змінять робочу атмосферу та не почнуть займатися спортом у перервах між роботою.

Нагадаємо, українці масово страждають від спалаху небезпечного вірусу, лікарні переповнено: прості поради, як пережити осінь.

Як повідомляв портал Знай.ua, стаж від 25 до 35 років: скільки доведеться працювати українцям для виходу на пенсію.

Також Знай.ua писав, що такого не розповість навіть Супрун: 12 міфів про здоров'я, якими нам забивали голову.