Відома болгарська віщунка Ванга залишила прогноз знакам Зодіаку, яких чекають невдачі в кінці 2019 року.

Раки

Провидиця радила Ракам краще приготуватися до важкого періоду. Друга частина 2019 року вже негативно заявила про себе, а далі, за пророцтвом Ванги, відбудеться погіршення ситуації. Цим знакам Зодіаку слід бути обережніше з дрібницями. Навіть будь-яка незначна деталь може спровокувати страшний конфлікт.

знаки Зодіаку
знаки Зодіаку

Скорпіони

Популярні новини зараз

Дворічна львів'янка випала з восьмого поверху і розбилася на смерть - крик, швидка і біль матері на все життя

Головне за ніч: зізнання Кошового про Зеленського, викриття загарбника у Києві, трудове рабство в Україні

У Хмельницькому молода сім'я пішла на дно на катамарані

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

До кінця цього року Скорпіонам доведеться неодноразово зіткнутися з труднощами і змінами. При цьому найбільше постраждає саме фінансова сфера. Представникам цього знаку Зодіаку буде не вистачати грошей, тому доведеться багато і важко працювати. Ванга порекомендувала їм стежити за здоров'ям.

Стрільці

На думку ясновидиці, непростим буде кінець 2019 року для Стрільців. Вони переживуть хворобливе розставання з людиною з близького оточення. Ванга порекомендувала Стрільцям нарешті відпустити минуле і з оптимізмом подивитися в майбутнє, де на вас чекають нові цікаві знайомства.

На деякі знаки чекають серйозні зміни
На деякі знаки чекають серйозні зміни

Водолії

Водоліям до кінця цього року не слід розраховувати на реалізацію задуманого. Цей період, швидше за все, буде несприятливим. Ванга просила у своєму прогнозі його перечекати. Не підписуйте до кінця 2019 року важливих документів, не міняйте роботу, не їдьте нікуди. Проявляйте обережність у всьому та скрізь.

Нагадаємо, як і де зустріти рік Білого Металевого Щура.

Як повідомляв портал Знай.uа, астрологи назвали найбільш вірні знаки Зодіаку.

Також Знай.uа писав про гороскоп на 2020 рік для всіх знаків Зодіаку: хто зможе догодити примхам Білого Металевого Щура.