У Сполучених Штатах Америки, в сонячній Флориді, відбувся справжній культурний "бум". Так, для художника з Італії Мауріціо Каттелана, який приклеїв банан до стінки скотчем, грудень 2019 року виявився дуже прибутковим. Його "творіння" продали за шалені $120 тисяч на ярмарку "Арт-Базель".

Про це стало відомо завдяки повідомленням американських ЗМІ і численним шанувальникам своєрідної творчості в соцмережах.

Ось цей банан продали за 120 тисяч доларів США, BBC
Ось цей банан продали за 120 тисяч доларів США, BBC

Варто зазначити, що художник не пояснив, що робити покупцям після того, як термін придатності фрукта вичерпається. За інформацією американських журналістів, вперше за останні 15 років Каттелан вирішив взяти участь у подібному заході і спеціально до арт-ярмарку створив інсталяцію "Комік" (Comedian) – банан, приклеєно до стіни шматком непрозорого скотча.

Художник зробив три версії інсталяції. Дві роботи вже купили — за кожну заплатили за 120 тисяч доларів. Угоди уклали так швидко, що третю версію вирішили продати за 150 тисяч доларів якомусь музею чи галереї. Обидва заклади вже висловили інтерес до купівлі. Якщо ж в результаті ніхто не придбає роботу, в кінці тижня її просто викинуть.

Популярні новини зараз
Олена Зеленська не стримала емоцій через вбитих росією українських дітей: до болю зворушливі кадри підкорили мережу Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

"В кінці кінців одного разу я прокинувся і сказав: "Банан повинен бути бананом", - розповів автор інсталяції.

Нагадаємо, українка виставила цноту на аукціон заради шикарного життя: всі бажаючі з товстим.

Як повідомляв Знай.uа польський спортсмен продав найдорожче заради дитини: "Вона коштує набагато більше".

Знай.uа писав, унікальне лист Ейнштейна виставлять на торги: що хотів сказати геній світу.