17 лютого розпочинається перший період ретроградності Меркурія - найшвидшої планети Сонячної системи. Астрологи розказали, чим цей період буде небезпечний, а також як подолати негаразди на своєму шляху.

Що таке ретроградний Меркурій

Ретро-фазою Меркурія астрологи називають фазу, що позначає протилежний рух планети на небосхилі.

Однак, насправді панета не рухається у протилежному напрямку, хоча так з Землі здається. Це просто ілюзія, і Меркурій не змінює своєї швидкості і напряму руху.

Таке ілюзорне явище трапляється тоді, коли Меркурій проходить поблизу від Землі. Ця планета рухається швидше за нашу тому наступає ефект, подібний до того, коли ви їдете в автомобілі, і вас обганяє інше авто. У момент обгону на кілька секунд вам буде здаватися, що автомобіль, який вас наздогнав, рухається назад. Хоча насправді він їде вперед і дуже швидко.

Популярні новини зараз

Дзідзьо востаннє відповів на докори Slavia після розлучення: "Так любили, а потім розпинають"

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

Трініті постарішала, а у Нео додалося сивого волосся: як змінилися Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс з часів першої "Матриці"

Михайло Поплавський задзвенів бубонцями й показав свій солодкий плід: "Вже в очікуванні"

Показати ще

Меркурій буває ретроградним тричі за рік. У 2020 це явище слід чекати 17 лютого, 18 червня та 14 жовтня.

Астрологи приділяють особливу увагу ретроградному Меркурію.

Особливості ретроградного руху Меркурія в 2020 році

Розпочнеться період "зворотного руху" 17 лютого, а триватиме він до 10 березня. Ці три тижні пройдуть досить швидко і непомітно, проте астрологи радять бути обережнішими в сфері роботи і фінансів. Меркурій буде перебувати весь цей час в Знаку Водолія. Одинадцятий дім гороскопу відповідає за творчий настрій, кмітливість та інтуїцію. Це означає, що зворотний рух негативно вплине саме на ці сфери.

Рекомендації астрологів на ретро-Меркурій

З 17 лютого варто перемкнутися з творчої роботи на монотонну і складну. Доведеться підключити всю свою уважність і обережність, щоб вирішити найбільш непрості завдання, які накопичилися з часом.

Астрологи радять дотримуватися своїх планів і не ділитися ними з оточуючими. Можливо, доведеться приймати складні рішення.

Якщо час буде підтискати, не варто покладатися на шосте відчуття чи поради оточуючих. Тільки власний життєвий досвід стане вам у пригоді.

Астрологи рекомендують доводити справи до кінця. Дуже корисно буде частіше залишатися вдома, не виїжджати за місто або з країни.

Під час зворотного руху Меркурія не бажано здійснювати великі покупки.

Будуть і позитивні моменти. Наприклад, ця планета в стані ретроградності допомагає побачити своє життя з боку, зробити позитивні висновки щодо тих чи інших вчинків, скоєних раніше. Також можна буде зрозуміти, хто з оточення є другом і соратником, а кому цікава лише особиста вигода. Допоможе в цьому зроблена вами добра справа - с правжні друзі не залишать вашу доброту без уваги.

Як повідомляв портал Знай.ua, екстрасенс вказала на фартові дати 2020 року