Найдорожчу вівчарку у світі купили на аукціоні за майже 25 тисяч доларів. Професійну вівчарську собаку виростили на фермі в Північній Англії, а відправиться вона в США.

Фермери із Великої Британії продали собаку вівчарської породи бордер-коллі своїм американським колегам за 24,5 тисячі доларів.  Таким чином, собака Меган стала чи не найдорожчою вівчаркою в світі. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Торги провели на місцевому аукціоні. вівчарці Меган – 2,5 роки, вона народилася на фермі й доглядала за отарою овець.

Господарі дивуються, чим же їхня собака так вразила американців, адже зазвичай за ці породи дають не більше трьох тисяч.

Популярні новини зараз

Найкращі анекдоти на середу 8 квітня перетворять вас на короля жартів

83-річний шаман "причарував" 27-річну красуню, весілля спричинило гучний скандал

Півень-зомбі, який "повстав з мертвих", перелякав свого власника

Комаровський порадив ефективний засіб для миття рук — краще, ніж мило

Показати ще

"Навіть не віриться, скільки заплатили за одну маленьку собачку. Але, якщо чесно, ми через це не поміняли свого ставлення до неї. Вона і далі працює на фермі і заганяє овець. Їй навряд чи сподобається, якщо ми позбавимо її улюбленого заняття, це її покликання", - каже Емма Грей, заводчиця  бордер-коллі.

Середня ціна на аукціоні за навчену вівчарку-пастуха коливається в межах 2,5-3 тисяч доларів. Чому ж за Меган заплатили в 10 разів більше?

"У Меган повний пакет. в неї чудова родословна, чемпіони-переможці є з обох боків. А ще у неї ідеальне здоров'я. Така собака не часто появляється на ринку", - каже  Емма Грей.

На прощання вони купили Меган величезну смажену курку й навіть дозволили поспати на своїй подушці. Вже зовсім скоро собака доглядатиме корів на ранчо в Оклахомі.