Більшість жителів планети зараз знаходяться на карантині і в самоізоляції. Список розваг сильно скоротився, коли не стало можливості виходити на вулицю і збирати великі компанії. Однак на допомогу прийшло саме небо — квітень буде багатим на космічні події, і більшість з них можна буде розглянути навіть без телескопа. Так що яким би негативом вас не годували останні вісті, ніколи не буде зайвим просто підняти очі до неба і, милуючись красою космосу, задуматися про нескінченності.

7 квітня. Рожеве Супермісяць

У квітні повний місяць часто називають рожевим. Однак на цей раз вона одночасно буде Суперлуной і буде виглядати значно яскравіше і більше, ніж зазвичай. Більш того – він буде яскравіше, ніж всі попередні Суперповню 2020 року.

Скріншот з відео

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

"Мій розум підірваний": жінка приголомшила мережу курйозною ілюзією, схожою на "причандал"

Леся Нікітюк впала в летаргічний сон, сестра-близнючка зробила заяву: "На екранах ви бачите не її"

На 22-му році життя загинула зірка "Гри престолів", цілий рік бився з хворобою

Показати ще

10 квітня. Проліт космічного апарату, що прямує до Меркурія

Люди, що живуть у південних широтах, зможуть побачити, як повз Землі буде пролітати космічний апарат BepiColombo, що прямує до Меркурія в рамках європейсько-японської місії.

15 квітня. Космічне шоу Юпітера, Сатурна, Місяця і Плутона

Третій тиждень квітня ознаменується цілим перформенсом небесних тіл, який можна буде побачити з допомогою телескопа. 15 квітня всі три планети і Місяць будуть близько розташовані на нічному небі. Без телескопа не вдасться побачити Плутон, однак Юпітер і Сатурн можна буде побачити навіть неозброєним оком.

21-22 квітня. Метеоритний потік Ліриди

протягом четвертого тижня квітня піку досягне метеоритний дощ Ліриди. Зазвичай метеоритний дощ походить від 16 до 25 квітня, а пік припадає на 21-22 квітня. І хоч це явище є не самим видовищним, проте стабільним – зазвичай за одну годину кожну ніч пролітає близько 20 метеорів.

28 квітня. Сверхяркая Венера

наприкінці місяця Венера буде надзвичайно яскравою. Побачити її найпростіше можна буде , якщо дивитися перед заходом Сонця на захід, а перед сходом сонця – на схід.