Всесвітньо відомий філософ, засновник релігійно-філософської доктрини Петро Константинов Девнов, також відомий як Беінс Дуно, з'явився на світ в далекому 1886 році і присвятив своє життя науці й різним філософським практикам. За кілька днів до смерті в 1944 році, в стані, подібному до трансу, він написав пророцтво. Дані слова зараз як ніколи актуальні.

Майже 80 років тому Беінс Дуно створив таке пророцтво, яке могло бути так само добре написано і сьогодні, пояснюючи зміни у свідомості, зміни Землі і у нашому золотому столітті. Філософ добре знав систему астрологічного віку і писав, що ми переходимо до епохи Водолія. Про це "пророцтво" нагадують американські ЗМІ.

Беінс Дуно, фото: vajray
Беінс Дуно, фото: vajray

Про що розповідає безсмертне пророцтво?

[З плином часу свідомість людини проходила дуже довгий час безвісності. Ця фаза, яку індуїсти називають "Калі югою", знаходиться на межі закінчення. Сьогодні ми знаходимося на кордоні між двома епохами: Калі-юги і Нової Ери, до якої ми входимо. Поступове покращення вже відбувається в думках, почуттях і діях людей, але незабаром всі будуть підпорядковані божественнму Вогню, який очистить і підготує їх до Нової Ери. Таким чином, людина підніматиметься до вищого ступеня свідомості, незамінного для її входження в Нове Життя. Саме це розуміє "Вознесіння".

Популярні новини зараз
Пропитий сепаратист Олег Царьов більше не зміг приховувати правду від народу: путін "знищив" усіх чоловіків Донбасу Колишня Позитива з "Время и Стекло" показала, як доводиться спати на тротуарах: "Люблю життя" Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві
Показати ще

Пройде кілька десятиліть до того, як цей вогонь настане, що змінить світ, принісши йому нову мораль. Ця величезна хвиля виходить з космічного простору і наводнює всю землю. Всі ті, хто намагається протистояти йому, будуть звільнені і переведені до іншого місця. Хоча жителі цієї планети не всі опиняються в однаковій мірі еволюції, нова хвиля відчуватиметься кожним з нас. І ця трансформація торкнеться не тільки Землі, але і сукупності всього Космосу.

Ви не уявляєте, яке грандіозне майбутнє чекає на вас. Нова Земля незабаром побачить день. Через кілька десятиліть робота буде менш вимогливою, і у кожного буде час присвятити себе духовній, інтелектуальній та художньій діяльності. Питання про взаєморозуміння між чоловіком і жінкою буде остаточно вирішено у гармонії. Кожен з них матиме можливість слідувати своїм прагненням. Стосунки пар буде засновано на взаємній повазі. Люди мандруватимуть через різні площини простору.

Нова ера належить до шостої раси. Ваше призначення полягає в тому, щоб підготуватися до неї, вітати її і жити в ній. Шоста раса будуватиметься навколо ідеї Братства. Більше не буде конфліктів особистих інтересів. Єдине прагнення кожного з них — підкоритися Закону Любові. Шоста раса належатиме Любові. Для неї буде створено новий континент.]

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, кохав без кохання: чому чоловік Ванги знайшов свою смерть на дні чарки.

Як повідомляв Знай.uа Ванга передбачила пандемію та її жахливі наслідки для всього світу.

Знай.uа писав, моторошне пророцтво Стівена Кінга збувається — що побачив король хорора десятиліття назад.