В мережі користувачі активно обговорюють пророцтво легендарного французького астролога Нострадамуса про Третю світову війну, яка, як розповів пророк, повинна початися у поточному 2019 році й триватиме аж 27 років.

Про це пишуть європейські ЗМІ.

Так, за інформацією журналістів, згідно з пророцтвом Нострадамуса, місцем початку нового глобального конфлікту судилося стати Франції.

Згодом бойові дії поширяться на інші держави, розташовані на території Європи, після чого перекинуться на інші регіони Землі.

Популярні новини зараз
Обстежують доходи та умови проживання: українців попередили про масштабні перевірки Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду "Золота" платіжка: для українців приготували тарифний удар Замість індексації - бали: українцям готують нові правила нарахування пенсій
Показати ще

Нагадаємо, "Пророцтво Сатани": Адам і Єва попередили людство про крах задовго до Ванги та Нострадамуса.

Як повідомляв Знай.uа найнеймовірніші знаки Зодіаку версії легендарного Мессінга: вони унікальні по-справжньому.

Знай.uа писав, в мерію Кривого Рогу нагрянули з обшуком, Вілкул втік за кордон: подробиці переполоху в місті Зеленського.