Коти – одні з найпоширеніших домашніх тварин. Ми обожнюємо цих пухнастиків, кому ж не сподобається м'яка або гладенька шерсть і великі очі, які пронизливо дивиться на господаря? Однак далеко не завжди коти в захваті від того, що їх гладять. Вчені довели, що надто лвгідні господарі можуть вводити котиків в стан стресу.

Котик, фото - соцмережі
Котик, фото - соцмережі

Дослідники провели експеримент, при якому досліджували реакції котиків на погладжування. Безумовно, котики люблять, коли їх чіпають, але якщо “переборщити”, то він може бути абсолютно не в захваті. Вчені спостерігали підвищений рівень кортизолу – гормону стресу, який виділявся при дуже високій “настирливості” господаря.

Котик, фото pxhere
Котик, фото pxhere


Тому якщо у вас живе котик, ставтеся до нього з розумінням. Любіть свого улюбленця і не надто “напружуйте” його своїми ласками. Цілком можливо, що ваш котик зовсім не в настрої. Зате якщо він хоче трохи уваги, він обов'язково дасть вам зрозуміти.

Популярні новини зараз
"Тупі і продажні": Анатоліч показав "весілля" прихильниці путіна Єгорової та проросійського Бардаша Тіна Кароль побувала в Україні, але її вже "зустріли" за кордоном: "Яка ж ти..." Українці просять не пускати дітей до шкіл, поки літають ракети: має втрутитися Володимир Зеленський Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Нагадаємо, До чого сняться кошенята: тлумачення сну.

Як повідомляв портал Знай.uа, Хаскі врятували кошеня і взяли його в сім'ю.