Бувають жінки, у яких, здавалося б, все добре. Вони не міські божевільні і виглядають цілком осудно. Однак у всіх відносинах вони виявляються кинутими. Все починається відмінно, а в якийсь момент просто сходить на немає. Є типи жінок, від яких чоловіки біжать, як від вогню, хоча їм самим у справжню причину розриву визнаються рідко. Давайте розбиратися, що це за жінки такі.

Бруднуля

Проблеми у відносинах такого типу зазвичай починаються після рішення спільного життя або частих відвідувань залицяльника квартири своєї пристрасті. Спочатку всі намагаються здаватися трішки краще, ніж насправді і стежать за собою. Бруднуля теж з'являється на побаченнях виключно доглянутою і намагається дотримуватися манери. Однак у спільному житті постійно тримати в межах свою поведінку неможливо і тут чоловік бачить яка його обраниця насправді. І біжить, як тільки вона починає себе запускати.

Популярні новини зараз

Киян залишать без гарячої води: Кличко назвав дату

Красуня-дружина Юрія Ткача показала реалії їхніх стосунків: "Так і живемо"

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще

Матуся

Жінка, яка завжди поруч і готова прийти на допомогу. Постійний контроль і надмірна турбота стомлює дорослого чоловіка, який зрештою припиняє бачити в дівчині об'єкт жадання, а бачить лише другу матусю. І йде.

Кар'єристка

Зазвичай у такого типажу кожен день розписаний похвилинно. І все життя підпорядкована контролю. Навіть відносини повинні вписуватися в рамки її жорсткого графіка. Тобто побачення завжди в одне і теж час і тривають не більше відведеного для них строку. До таких часто тягнуться альфонси, адже вони досить фінансово забезпечені. З такої вольової особливої сильному чоловікові ужитися непросто, однак бувають виключення.

Хороша дівчина

Про такий типаж жінок ще кажуть, що у неї "синдром відмінниці". Вона хороша у всьому. Приємна співрозмовниця з вищою освітою, завжди охайно одягнена, не допускає мата в своїй промові і вульгарності в поведінці або одязі. Зазвичай хобі у таких особин – вишивка хрестиком і читання. Зазвичай чоловік поруч з нею вважає таку дівчину занадто прісною і несправжньою. Тому її часто переслідують невдачі в тривалих відносинах.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", популярна блогеша Морена пішла на поводу у чоловічої частини своєї читацької аудиторії і на підставі їх в'їдливих зауважень склала топ-5 видів огидних, нестерпних дружин.