Анджеліна Граовац, 20-річна зірка австралійського тенісу, створила власний обліковий запис OnlyFans, де вона ділиться "всіма фотографіями, які я не публікую в Instagram", щоб допомогти фінансувати свою спортивну кар'єру.

Відповідний пост оприлюднили на порталі «Daily Star»

Анджеліна Граовац прагне прокласти собі шлях як у своїй тенісній кар'єрі, так і на OnlyFans.

20-річна австралійка - подаюча надії зірка спорту, яка в грудні 2020 року створила власний обліковий запис на сайті підписки на контент, щоб фінансувати свою кар'єру. Під псевдонімом asslikeangelina вона закликає своїх шанувальників "поговорити зі мною" і ділиться "всіма фотографіями, які я не публікую в Instagram".

Популярні новини зараз
Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців Настя Каменських гуляє полями в Європі під гучні звинувачення в "зраді" України: "Люди все бачать" Американський дипломат розповів, чому Україні важливо повернути Крим найближчим часом: "Зараз на кону все" Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві
Показати ще

З тих пір, як вона приєдналася до OnlyFans, де користувачі часто діляться вмістом з рейтингом X в обмін на щомісячну плату, Анджеліна збільшила кількість абонентів у своєму обліковому записі в соціальних мережах з 16 000 до 54 000.

Незважаючи на те, що вона використовувала його, щоб допомогти їй здійснити свою тенісну мрію, уродженка Нового Південного Уельсу отримала негативну реакцію з боку тролів, розкритикували її рішення. У відповідь вона написала: "У світі занадто багато негативу. Зробіть все можливе, щоб переконатися, що ви не сприяєте цьому. Будьте настільки зайняті самовдосконаленням, щоб у вас не було часу критикувати інших".

Дебютувавши в професійному плані в 2018 році, Анджеліна в основному брала участь в ITF Tour другого рівня. Але вона намагалася пробитися і забезпечити собі місце в WTA Tour.

Останнім часом вона також зазнала невдачі, вилетівши з кваліфікації на ITF Turkey 16A минулого місяця і не зумівши просунутися в W15 Tucepi 03A раніше в травні.