За всю вагітність УЗД показало п'ять малюків - три хлопчики і дві дівчинки. Але коли мама подумала, що все скінчено, лікарі зробили шокуюче відкриття.

Дану новину розмістили на порталі «Daily Star»

Мати була приголомшена після того, як вона народила п'ятірку, але лікар знайшов шосту дитину, що ховається під її селезінкою під час пологів.

Неймовірна історія сталася в США з Беккі і Кітом Діллі з Індіани. Дует познайомився в ресторані Wendy's і більше восьми років безуспішно намагався зачати дитину.

В результаті вони пройшли лікування безпліддя і Беккі нарешті завагітніла, як вона думала, п'ятьма дітьми.

Популярні новини зараз
Джо Байден допоможе закрити небо над Україною, хоч і з запізненням: що відомо про нові системи ППО NASAMS Дружина Віталія Кличка Наталія засвітилася в компанії молоденького музиканта: готується до чогось особливого Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути" Мішель Андраде з "Орел і Решка" і Позитив пішли від Потапа та Ірини Горової: "Все вірно, я вже не є"
Показати ще

Беккі і Кіт Діллі
Беккі і Кіт Діллі

Лікарі фактично перев'язали її матку, щоб діти залишалися всередині, оскільки її вагітність була небезпечною.

У травні 1993 року, коли вона була всього на сьомому місяці вагітності, 30 лікарів і медсестер почали кесарів розтин для пологів.

Протягом всієї вагітності УЗД показало п'ять малюків, три хлопчики і дві дівчинки успішно народилися 25 травня 1993 року. Бренна, Джуліан, Квінн, Клер і Йен були щасливі і здорові, залишивши акушерку.

Сім'я Деллі
Сім'я Деллі

Тільки, коли лікар потягнувся всередину, замість цього він вхопився за ногу. Шоста дитина весь цей час ховався за селезінкою матері — маленький Адріан.

На сьогоднішній день це єдині вижили секступлети, шістьом з яких 25 травня виповниться 29 років.

В даний час діти увійшли в медичний світ іншим шляхом. Джуліан, що народився другим в той вірний день, - єдиний лікар з шістьох.

Один з його братів, Ян, фармацевт. Їх сестра Клер працює медсестрою в відділенні невідкладної допомоги, в той час як їх інша сестра Бренна вивчає право, а два інших його брата Адріан і Куїнн роблять військову кар'єру.

Шість дітей Деллі
Шість дітей Деллі

Якщо врахувати, що ймовірність завагітніти становить один до 4,7 мільярда, сім'я стає сучасним медичним дивом.