Кілька татуювань і пірсинг на людях стають все більш поширеними в світі. Риса мистецтва на руці або кільце на пупку може викликати більший інтерес у людей, підвищити вашу самооцінку або просто змусити вас краще ставитися до свого тіла.

Але є й інші люди, які доводять своє тіло до межі, зазнаючи радикальних перетворень.

Пікс Фокс раніше йшла на багато, щоб мати неймовірно тонку талію, завищене декольте і лялькові риси обличчя.

Але одна процедура мало не вбила її.

Її мета полягала в тому, щоб виглядати точно так само, як у мультфільмі, в чому вона домоглася успіху, витративши понад 119 200 доларів (79 160 фунтів стерлінгів) на хірургічні процедури, щоб домогтися своєї зовнішності.

Популярні новини зараз
Що буде з гривнею найближчим часом: експерт назвав два можливі сценарії дій Нацбанку Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен Головне за ніч: розлучення Кличка, 2023 рік без пенсій, війну передбачили ще у 2020, росіяни хоронять чужі тіла, щоб отримати гроші На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр
Показати ще

Піксі одного разу сказала, що її надихнули мультяшні персонажі Джессіка Реббіт з "Хто підставив кролика Роджера", Аврора з" Сплячої Красуні "і Холлі Вуд з"Крутого світу".

Колишній Електрик навіть дійшла до того, що їй видалили шість нижніх ребер, щоб зменшити її талію до рекордних 14 дюймів (35,5 сантиметрів).

Піксі хоче побити світовий рекорд найтоншої талії
Піксі хоче побити світовий рекорд найтоншої талії

32-річний Адам Керлікейл почав робити собі татуювання, щоб приховати недоліки шкіри після лікування від раку. Він був пригнічений своєю зовнішністю, але став одержимий боді-артом, коли почав робити татуювання на шкірі.

Покривши 80% свого тіла, уродженець Росії був в основному задоволений, але все ж відчував, що щось не так.

Чоловік з татуюваннями відчув, що його геніталії і соски виглядають недоречно, тому він видалив їх хірургічним шляхом.

Він розповів: "Я належу до типу людей, які називаються "нулло", що означає, що я агамна людина, але асексуал не означає, що у мене немає статевого потягу".

Г-н Керлікейл хоче татуювати все своє тіло
Г-н Керлікейл хоче татуювати все своє тіло

На минуле Різдво жінці, яка стверджує, що у неї "найбільші губи в світі", зробили 27-ю ін'єкцію.

24-річна Андреа Іванова з Болгарії потрапила в заголовки газет, коли почала хвалитися знімками своїх постійно зростаючих надутих губ. Лялька Барбі витратила більше 5000 фунтів стерлінгів тільки на свої губи - і вона не збирається зупинятися найближчим часом.

Вона також придивляється до подовження обличчя і процедурі контурної пластики, щоб змінити форму підборіддя і лінії щелепи.

Андреа вважає себе володаркою найбільших губ
Андреа вважає себе володаркою найбільших губ

Нагадаємо, що жінка більше 30 років прикидалася чоловіком, щоб захистити дочку.

Раніше ми повідомляли, що 19-річний хлопець зробив пропозицію своєю 76-річною коханою: "Вона молода серцем".