"Наляканий" хлопець поділився фотографіями можливих слідів снігової людини за межами свого будинку після того, як щось "дуже нелюдське" вило і кинуло в нього каміння рано вранці.

Відповідний пост розмістили на порталі «DailyStar»

Поділившись своєю історією на сторінці BIGFOOT Believers у Facebook, Райан Едвард пояснив, що він курив сигарету в 2: 30 ночі, коли почув "гучні звуки", що доносяться з сусіднього будинку, який нещодавно згорів.

Потім він почув, як "камені або щось" приземлилися там, де він стояв, і кинувся всередину, так як був "наляканий".

Сліди біля будинку Райана виявилися аномально великими
Сліди біля будинку Райана виявилися аномально великими

Популярні новини зараз
Європа убезпечить Україну від ядерної загрози Кремля, поставка спорядження вже почалася Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука" Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер"
Показати ще

Вийшовши з інших дверей, щоб докурити, він почув "більш гучний" удар.

Райан пояснив: «Я відразу ж піднявся наверх, щоб поговорити з моєю нареченою Крістін, щоб розповісти їй, що я пережив, і вона сказала, що тільки що почула найгучніший незвичайний крик або виття, який вона коли-небудь чула в своєму житті. Саме тоді я зрозумів, що не зійшов з розуму, і щось дуже нелюдське, мабуть, тільки що було в лісі і кидало в мене речі. На наступний день ми пішли на розвідку, і те, що ми побачили, було не схоже ні на що з того, що ми бачили в наших квітниках. Це включає в себе явне витоптування, валун, який залишив вм'ятину в будинку, а в сусідньому лісі палиці і колоди над парканом і в незвичайних візерунках».

Сліди також знаходилися на величезній відстані один від одного
Сліди також знаходилися на величезній відстані один від одного

Райан поділився фотографіями того, що він знайшов, показуючи незвично великі сліди на снігу, які були розташовані занадто далеко один від одного, щоб їх міг залишити людина.

Нагадавши, діти знайшли на пляжі чудовисько з людською головою.

Як раніше повідомляв портал "Знай", на берег вийняли неймовірно рідкісного морського мешканця.