22-річна Чаріс Еванс отримує філери вже 2 роки, оскільки це було "трендом", і в минулому році вона заплатила 90 фунтів стерлінгів за свій третій набір ін'єкцій.

Відповідний пост розмістили на порталі «DailyStar»

Чарльз Еванс отримав філери з 20 років, оскільки це було "тенденцією", і в минулому році вона заплатила 90 фунтів стерлінгів за свій третій набір ін'єкцій.

Але працівник служби підтримки тепер стверджує, що вона не може їсти гостру їжу або каррі без того, щоб її губи знову не роздувалися.

Чаріс Еванс залишилася з пухкими губами
Чаріс Еванс залишилася з пухкими губами

Популярні новини зараз
Олексій Арестович назвав варіанти, хто стоїть за першими вибухами в Криму: у кожному з них путінський режим заляканий і слабшає У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов Валерій Жидков із "Квартал 95" зізнався, що зробить одразу після перемоги: "Не впевнений чи захочеться" Екстрасенс Макс Гордєєв передбачив долю Запорізької АЕС, яку замінували окупанти
Показати ще

Вона звернулася в інший салон і ввела 1 мл філлера, але через кілька годин Її губи збільшилися в чотири рази в порівнянні з нормальним розміром.

Поспішивши до лікарні, 22-річній мамі дали антигістамінні препарати і змусили носити маску 24/7, щоб приховати пухлину.

На щастя, пухлина почала спадати через тиждень, але вона все е

Вона робила наповнювачі для губ протягом 2 років
Вона робила наповнювачі для губ протягом 2 років

Вона сказала: "Коли я пішла і зробила їх, незабаром після цього вони почали опухати. Я пішла до мами, і вона сказала, що вони виглядали дуже опухлими, але спочатку вони все одно опухали. Вони дійсно розпухли за пару годин. Я була схожа на надуту ляльку. У мене були риб'ячі губи, і було схоже, що я була в бійці. Доктор почав сміятися, коли я увійшла. Всі, хто мене бачив, були засмучені. На щастя, ми були в масках, тому я могла це приховати".

Вона продовжувала: "Я запанікувала. Було боляче, і здавалося, що вони лопаються. Я намагаюся уникати гострої їжі, тому що кожен раз, коли я їм щось гостре, моя мама каже, що я виглядаю так, ніби я їла їх знову. У мене досі стріляючий біль в губах".

Тепер вона підвищує обізнаність про наповнювачі для губ
Тепер вона підвищує обізнаність про наповнювачі для губ

Вона поділилася фотографіями пухлини в соціальних мережах, де багато хто з її друзів залишилися зі "швами".

Чаріс присягнулася ніколи більше не використовувати філери і сказала, що не дозволить своїм дітям, двотижневій Софії і семитижневому Боббі, робити їх.

Нагадавши, школярка потрапила до лікарні через дивну тенденцію в Тікток.