Південноафриканський експерт із змій був шокований після того, як під час звичайного виклику він виявив деформовану двоголову змію, яка відкрила магазин у саду незадоволеної людини.

Відповідну посаду оприлюднили на порталі "DailyStar"

Змієборець Нік Еванс прибув на територію в Ндведці, Дурбан, і виявив, що південний бурий яйцеїд, що плюється, сидів у дворі переляканої людини.

На щастя, ця порода абсолютно нешкідлива, але той факт, що у змії було дві голови, мабуть, особливо лякав.

Однак, за словами мисливця за зміями Еванса, чоловікові не було про що турбуватися.

Популярні новини зараз
Чоловік забуває всі кожні 20 секунд - його дружина вже "змирилася" з вірусом: не пам'ятає ні дитинства, ні дітей Війна знову може вийти за межі Сходу та Півдня: коли це може трапитися Зробити це потрібно до 1 грудня: одержувачів субсидії та пільг попередили про обов'язкову процедуру Українцям назвали регіони, де раніше за всіх почнуться відключення світла: "На жаль, доведеться"
Показати ще

Як виявляється, це абсолютно нешкідливо
Як виявляється, це абсолютно нешкідливо

В інтерв'ю IOL він сказав: "Я впевнений, що він був так само здивований, як і я. Він не хотів, щоб хтось завдав йому шкоди, і помістив її у пляшку. Він попросив мене зібрати його та забрати звідти. Я подумав, що це дуже мило з його боку".

Можливо, це було несподівано для людини з її досвідом, але Еванс уперше побачив двоголового повзуна.

При огляді він каже, що змія була частково деформована і мала довжину близько 30 см.

Деформована змія була переселена
Деформована змія була переселена

Він продовжив: «Було досить цікаво спостерігати, як він рухався. Іноді голови намагалися рухатись у протилежних напрямках один від одного, іноді він упирався однією головою в іншу. Це здавалося найефективнішим способом руху. Наскільки мені відомо, вони зазвичай живуть недовго. Цей взагалі довго не проживе у дикій природі. Він ледве може рухатись, а коли і рухається, то неймовірно повільно. Якщо він вилупився кілька місяців або тижнів тому і прожив так довго, я дуже здивований».

Нагадаємо, вчені знищили найбільшого пітонпу, якого будь-коли бачили.

Як раніше повідомляв портал "Знай", 60 новонароджених змій раптово виповзли з ванної.