На заході, проведеному недалеко від Москви минулими вихідними, 1200 росіян воювали в масовій бійці в рамках святкування першого царя країни Івана Грозного.

Цю публікацію розмістили в одному з облікових записів Twitter.

Дві команди по 600 чоловік зустрілися в дивній події під назвою «Прогулянка по полю», яка проходила неподалік Москви минулими вихідними. Відзначається 450-річчя битви, коли нечисленні російські війська захищали місто за правління першого царя Івана.

1200 росіян б'ють один одного (Зображення: Twitter)
1200 росіян б'ють один одного (Зображення: Twitter)

Після того, як вони були позначені як жовті та чорні, бійці вишикувалися один до одного, перш ніж почати атакувати один одного під час співу.

Популярні новини зараз
У трійці антилідерів виявилася навіть столиця: у МВС назвали області із найбільшою кількістю колаборантів Огірки, баклажани, помідори: літній салат несподівано подешевшав в останній місяць літа Земфіра підірвалася на міні у Донецьку Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують"
Показати ще

Дивлячись на такий жах, можна лише здогадуватись, якими були правила.

Чисельність видавалась популярною тактикою, але деякі з них опинилися в ізоляції та напали на «опозицію». На щастя для них, через хвилину бійку було припинено, і натомість пролунали оплески.

Вважається, що зіткнення 600 на 600 а-ля «стінка на стінку», може стати найбільшим із бачених.

Відомо, що Іван Грозний, який правив росією з 1547 по 1584 рік, заслужив своє прізвисько завдяки безжальним діям. Він розділив Москву на частини: одну губернію для багатих, іншу для бідних.

Нагадаємо, що командири окупантів намагаються всіма силами приховати свої втрати після ударів ЗСУ.

Як раніше повідомляв портал "Знай", Олексій Арестович розповів про задум ЗСУ щодо Херсона.