Жахливі зображення із одного фаст-фуду показують, що виявили інспектори під час перевірки. Знахідки включають щурий послід, сечу, розморожене м'ясо в брудних мисках і не тільки.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «DailyStar»

Пацюковий послід, сеча, розморожування м'яса в брудних мисках і брудні поверхні — це жахливі знахідки, зроблені плановим оглядом.

Кажуть, що ресторан знову відкрився, внісши позитивні зміни
Кажуть, що ресторан знову відкрився, внісши позитивні зміни

У ході інспекції було виявлено, що їжа на винос China House у Грімсбі, Лінкольншир, має жахливий вігляд и стан: коробки для соусу та спеції з'їдені паразитами, а робочі поверхні вкриті пліснявою та брудом.

Популярні новини зараз
В уряді закликали українців не божеволіти за запасами продуктів на зиму: як підготуватися правильно Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..." Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів
Показати ще

У переповнених холодильниках не було їжі, а готові до вживання інгредієнти ділили дошку з сирим м'ясом.

Їжа зберігалася, м'яко кажучи, небезпечно
Їжа зберігалася, м'яко кажучи, небезпечно

Інспектори Ради Північно-Східного Лінкольншира заявили, що громадське здоров'я перебуває у «неминучій небезпеці», оскільки вони закрили ресторан вдруге за чотири роки.

Реагуючи на зображення на Facebook, користувач Енді Веббер сказав: "Приходь за чау-мейном, залишайся заради дизентерії!"

Раковини утримувалися в поганому стані
Раковини утримувалися в поганому стані

Другий користувач, Олівер Роу, додав: "Здивований, що щури не замислювалися про їжу там".

China House був змушений закритися після того, як скарга призвела до виявлення дощової води, яка безпосередньо стікала до зони приготування їжі.

Ресторан розкритикував санітарні інспектори
Ресторан розкритикував санітарні інспектори

Також 15 липня у магістратському суді Грімсбі 50-річний власник Грімсбі Вень І Цао зізнався у 13 серйозних порушеннях гігієни харчування.

Було також встановлено, що він не навчив персонал питанням гігієни і не робив зусиль для контролю температури їжі і не робив того, що було необхідно для боротьби зі шкідниками.

З сирим м'ясом на місці не поводилися належним чином
З сирим м'ясом на місці не поводилися належним чином

Суд сказав йому, що його бізнес «небезпечний, оскільки непридатний для споживання людиною».

Як раніше повідомляв портал "Знай", чоловік витягнув пластикову бирку з пережованого курячого філе KFC.

Нагадаємо, власник фаст-фуду постав перед судом.