Перед дощами та холодами дачники мають ще багато справ, крім збирання врожаю.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТак, щоб підготуватися до наступного сезону, потрібно вибрати та висушити всі коренеплоди. Залишки рослин обов'язково видалити, щоб земля "відпочила".
Грядки потрібно обробити і ввести туди мінеральні добрива, щоб земля ввібрала поживні речовини. Крім того, щоб наситити землю поживними речовинами, можна висіяти сидерати на грядки. Солома для мульчування не повинна бути вологою або прілою. Перед використанням слід висушити на сонці. Якщо вона буде прелом ніякої користі, це не принесе, а тільки хвороби і грибок, які будуть на вологій соломі.
У вересні можна зайнятися підготовкою компостної ями дільниці. Можна в побудовану конструкцію кидати залишки рослин, але не саме бадилля. Також можна почати копати необхідну яму та вбудовувати спеціальну конструкцію. Але варто подумати, як зробити, щоб туди потрапляло повітря.
Вільні ділянки можна використовувати для сівби зелені. Кріп можна посіяти та отримати другий урожай. Також ще можна посмакувати шпинатом, салатом, руколою, петрушкою, кінзою, редькою. Всім цим можна встигнути поласувати ще восени.
Для дозрівання залишатимуться на городі лише пізня капуста та гарбузи. Все інше потрібно прибрати разом із бадиллям. Однак, щоб гарбузи були захищеними, їх потрібно закрити.
Нагадаємо, що коренева система буде міцною, а потім малина завалить плодами: як підготувати кущі до зими.
Раніше ми повідомляли, що стабільний мінус уночі: як правильно висадити цибулю на зиму.