2024 року осіннє рівнодення відбудеться 22 вересня о 13:44 за Київським часом (о 12:44 за Грінвічем). День осіннього рівнодення 2024 року припадає на неділю.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяРівнодення - це коли день і ніч зрівнюються за часом, таке трапляється двічі на рік, восени та навесні.
Як святкувати осіннє рівнодення?
Особлива традиція українців у цей чарівний день – готувати пиріг благополуччя. Це не тільки добрий спосіб відсвяткувати сонцестояння, але й чудовий привід зібратися всією родиною за столом та смачно повечеряти.
У чому полягає магія пирога благополуччя? Пекуть його для того, щоб наступний рік видався багатим на врожай, щедрим та щасливим. Українці іноді готують одразу кілька пирогів, щоб усі мешканці будинку жили у достатку. З капустою – це до грошей, з м'ясом – до успіхів у роботі, а з ягодами – до сімейного щастя. Однак ви можете придумати власний рецепт - додайте інгредієнти на власний смак, не шкодуйте олії та начинки, адже ця страва має бути щедрою на всі компоненти.
Вдячність
У цей день зазвичай всі дякують один одному. Спробуйте і ви порадувати своїх рідних та зробіть їм за вечерею подарунок: подякуйте за все добре, що сталося за минулий рік.
Генеральне прибирання
Найкращий ритуал очищення - порятунок від зайвих і старих речей. Викиньте все, що неправильно лежить, або за довгі роки встигло вам набриднути. Особливо варто звернути увагу на зламані речі – вони приховують у собі велике скупчення негативної енергетики, якої варто уникати. У цей день не шкодуйте нічого, адже ви навіть не уявляєте, яке очищення відчуєте наприкінці цього ритуалу.
Ще є забобони щодо того, що не варто робити на осіннє рівнодення. Не можна розпочинати нові справи, сваритися з близькими людьми, перебувати у поганому настрої. Не можна бажати комусь зла чи думати про погане, тримати образу. Навпаки, день треба провести весело, у гарному настрої, концентруючи свою увагу лише на добрих людях і на тому, що приносить вам радість.
Нагадаємо, що тільки скажеш - відразу погано , погано тягнеться: чому в народі не люблять вираз "на здоров'я".
Раніше ми повідомляли, що якщо у церкві буваєте рідко: 5 головних правил поведінки у храмі.