Колорадські жуки завдають багато турбот городникам, адже здатні з'їсти всю картоплю та баклажани.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяАктивізуються вони навесні, коли картопля вже зійшла і набрала зелень.
Згодом вони можуть винищити всі плоди, що вплине на врожайність. Іноді навіть рясне окроплення не допомагає у боротьбі з цими шкідниками.
Подбати про майбутній урожай можна вже зараз, щоб навесні повністю забути про проблеми.
Корм для зимівлі
Шкідникам не слід залишати корми на зимівлю. Приманкою для колорадських жуків вважається будь-яке бадилля, що залишається на городі. Тому слід усі залишки рослин зібрати і спалити, щоб від них залишився тільки попіл. Так зиму шкідникам буде пережити набагато складніше і наступної весни їх зовсім не буде, або залишаться лише поодинокі жуки.
Розчин посліду
Для того щоб позбавитися цих шкідників повністю, після збирання городу полийте грунт розчином курячого посліду і добре перекопайте землю. Після поливу землю потрібно добре перекопати.
Лушпиння
До настання заморозків можна перекопати землю з лушпинням цибулі або часнику. Робити це слід пізньої осені. Це також може допомогти у боротьбі з колорадськими жуками.
Вода та аміак
Розчин води та аміаку добре допомагає від колорадських жуків. Город потрібно рясно полити розчином, але він має бути слабким, не надто концентрованим.
Попіл
Ще одним чудовим засобом боротьби проти колорадського жука є попіл. Його слід рясно розсипати по ділянці і шкідники не турбуватимуть рослини кілька років.
Нагадаємо, з чим ні в якому разі не можна змішувати золу і як вона впливає на ґрунт, поради досвідчених городників.
Раніше ми повідомляли, що для картоплі, дерев, помідорів, баклажанів та перцю: як правильно використовувати яєчну шкаралупу на ділянці.