1. Вони живуть у величезних будинках і водять дорогі машини. Звичайно, завжди бувають винятки з правил, але в цілому слід мати на увазі, що навіть якщо хтось виглядає багатим, його справи можуть йти не так добре, як вам здається.

2. Багаті люди щасливіші, бо вони багаті Згідно з деякими дослідженнями, багаті люди дійсно щасливіші за тих, хто не володіє станом. Але в той же час є безліч робіт, що показують, що збільшення доходів робить людину щасливішою тільки до певного моменту.

3. Вони отримали багатство у спадок Дослідницька компанія Wealth-X вивчила те, як 2170 мільярдерів по всьому світу придбали свій стан: 60% заробили гроші самостійно; 20% отримали спадщину та примножили його; 20% отримали всі статки у спадок.

4. Переважна більшість багатих — це інвестбанкіри. Це правда, що інвестиційні банкіри, керуючі хедж-фондами і фондами прямих інвестицій, а також венчурні капіталісти становлять непропорційно велику частку серед дуже багатих людей. Однак вони складають лише 19% людей, чий статок перевищує 30 млн доларів.

Популярні новини зараз

Павло Зібров накинувся на канал "Інтер" через Олега Винника: "Полюбіть нарешті Україну"

Настя Каменських зізналася, що приховувала від шанувальників: "Довгоочікувана подія"

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Показати ще

5. Багаті люди ніколи не розоряються Повернемося до першого міфу. Ні один багач не зможе подолати закономірність: якщо ви будете витрачати більше, ніж заробляєте, ви розоритеся. Це відноситься і до ризикованих інвестицій.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, про 5 міфах про пиво.