Перебрали зайвого в барі, а на наступний день змушені йти на роботу? Похмілля не допоможе вам піднятися по кар'єрних сходах. Більше того, вам буде складно повернути довіру начальника, якщо він помітить, що на роботі ви все ще намагаєтеся прийти в себе після вчорашньої вечірки. Навчитеся приховувати похмілля, і вам вдасться уникнути косих поглядів і несхвального перешіптування.

1. Прийміть душ. Якщо ви лягли, не вмиваючись, швидше за все, зараз ви пахнете потім, тютюновим димом і марихуаною. Змийте все це з себе, приділивши особливу увагу волоссю. Відчуття свіжості допоможе вам зустріти новий день у всеозброєнні.

2. Одягніться акуратно. Важливо надіти випрасувану сорочку і чисті штани. Якщо ви самі не можете погладити одяг, попросіть людину, з якою ви живете, допомогти вам. Ви повинні виглядати бездоганно, щоб не викликати підозр.

3. Розчешіть і укладіть волосся. Збиті і брудні волосся дозволять людям зробити вірні висновки про те, як ви провели ніч, тому приділіть зачісці особливу увагу.

Популярні новини зараз

Вважали неможливим: вакцину від чуми 21 століття нарешті винайшли - "лічені тижні"

Остаточні результати виборів: як виглядає Верховна Рада України 9 скликання

Головне за день неділі 21 липня: результати екзитполів, напад на Разумкова і загибель українських героїв

Зеленський підписав надважливий указ для кожного українця: "Це реально зробити за три роки"

Показати ще

4. Закапали очі, щоб зняти почервоніння. Червоні очі видадуть вас. Ви можете сказати, що у вас раптово почався напад сінної лихоманки, але це виправдання не підійде, якщо на вулиці не весна, і крім того, люди почнуть пропонувати вам таблетки від алергії. Закапали очі, і вам не будуть задавати непотрібних запитань.

5. Нанесіть на область під очима консилер. Проведіть лінію під очима, почервоніння перестане бути такою помітною. Крем під очі забезпечить вам більш здоровий вигляд, який вам так необхідний.

Раніше портал "Знай.иа" повідомив про 5 жіночих якостях, які дратують чоловіків.