Працювати на дому не так просто. У домашній обстановці легше відволікатися, особливо якщо поруч знаходяться члени сім'ї чи є якась невыполненная робота (наприклад, миття посуду). Щоб налагодити роботу домашнього офісу, використовуйте наступні поради.

1. Встановіть години роботи і дотримуйтесь графіка. Повідомте про свій розпорядок іншим членам сім'ї і попросіть їх не турбувати вас в цей час без особливої потреби.

2. Утримуйтеся від спокуси призначати особисті зустрічі в «робочий» час, щоб ніщо не відволікало вас від роботи.

3. Зробіть звичайну робочу обліковий запис на комп'ютері, захистивши їх паролем. Завдяки цьому програми і закладки будуть зберігатися окремо, і ви не будете відволікатися на пошту в особистий час або грати в StarCraft, одночасно спілкуючись із замовником.

Популярні новини зараз

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Синютка може відібрати мерське крісло у Садового - останні дані екзитполу

Мальовниче село пропонує 50 тисяч доларів за переїзд на пмж: чудовий варіант молодим людям

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

4. Знайдіть куточок, який буде призначений виключно для роботи.Домовтеся з членами сім'ї, щоб ніхто не втручався в цей простір, щоб взяти яку-небудь річ, і не використовував обладнання для домашніх справ (принаймні, в робочий час).

5. Подбайте, щоб у домашньому офісі були всі необхідні для роботи речі. Брак ресурсів вижене вас в пошуках, і ви легко можете «зачепитися» за кошик з білизною або потребує стрижки трави газону, забувши про роботу. Відсутність необхідних речей і витратних матеріалів знижує продуктивність.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що практично кожна людина є носієм деяких з таких генетичних варіацій. Однак дослідники прийшли до несподіваного висновку, що депресія в якості захворювання вражає до 14% жителів Землі, при цьому лише половина з цього числа здатна вилікувати від недуги.

Зазначається, що дослідники з міжнародної команди виявили 44 генетичні варіації, з-за яких відбувається збільшення ризиків розвитку депресивного розладу.