1. Запропонуйте друзям піти в похід з вами: комусь, хто любить походи і хто може добре влитися в компанію.

2. Виберіть маршрут. При виборі дотримуйтесь наступного: природні види і ландшафт, доступність, наявність стежок, довжина траси, згідно з вашого досвіду та здібностям. Вивчіть добре рельєф ділянки. Пагорби і гори красиві, але навіть короткий крутий маршрут може бути надмірно вимотуючою.

3. Запасіться великою кількістю води. Навіть якщо ви плануєте йти на прогулянку на кілька годин, ви не повинні потрапити в ситуацію, коли вам не вистачає води. Підготуйте 1 л на людину на час ходьби.

Популярні новини зараз
В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

4. Надіньте фіксуючу, закрите взуття і зручні шкарпетки. Похідні черевики - кращий вибір. Якщо у вас немає черевиків, надіньте комфортне взуття на товстій підошві. Переконайтеся, що ви взяли з собою запасні шкарпетки, особливо, якщо ви йдете в довгий похід.

5. Надіньте багато тонкої одягу, яку зручно знімати і надягати за необхідності. Якщо ви збираєтеся в похід і знаєте, що погода буде нестабільною, постарайтеся знайти дощовик.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Маск воскресить драконів.